Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Acumulator Lipo Gens Ace G-Tech Soaring cu mufa XT60, 2700 mAh, Alb Cod produs: GEN-147294
Vezi toate produsele din categoria Incarcatoare si acumulatori camere video sport
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate acumulator | 2700 mAh |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Alb |
| Model compatibil | Universal |
| Tensiune acumulator | 14.8 V |
| Tip acumulator | Li-Polymer |
| Tip produs | Acumulator |
| Utilizat pentru | Universal |
Acumulator Lipo Gens Ace G-Tech Soaring cu mufa XT60, 2700 mAh, Alb
Gens ace G-Tech Soaring 2700mAh 14.8V 30C 4S1P LiPo XT60
Bateria Gens ace G-Tech Soaring este o sursă de energie fiabilă, proiectată inițial pentru DJI Phantom 1. Cu o capacitate crescută de 2700mAh și o rată de descărcare de 30C, produsul oferă timp de zbor lung și energie stabilă. De asemenea, poate fi utilizat cu succes pentru aeromodele și elicoptere RC.
| Producător | Gens Ace |
|---|---|
| Model | GEA274S30X6GT |
| Capacitate | 2700 mAh |
| Tensiune | 4S/14.88V |
| Rata de descărcare | 30C |
| Greutate | 247 g |
| Dimensiuni | 106 x 34 x 32 mm |
| Tipul conectorului | XT60 |
| Tip conector de echilibrare | G-Tech |
| Numărul de celule paralele (P) | 1 |
| Grosimea cablului (±5mm) | 32 mm |
| Lungimea cablului (±5mm) | 106mm |
| Aplicație | DJI Phantom 1, avioane RC, elicoptere RC |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Vizualizate recent
Acumulator Lipo Gens Ace G-Tech Soaring cu mufa XT60, 2700 mAh, Alb







