Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Acumulator Lipo Gens ace High Voltage cu mufa XT60, 22.8V, 2000 mAh, Graphics Cod produs: GEN-147254
Vezi toate produsele din categoria Incarcatoare si acumulatori camere video sport
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate acumulator | 2000 mAh |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Graphics |
| Model compatibil | Universal |
| Tensiune acumulator | 22.8 V |
| Tip acumulator | Li-Polymer |
| Tip produs | Acumulator |
| Utilizat pentru | Universal |
Acumulator Lipo Gens ace High Voltage cu mufa XT60, 22.8V, 2000 mAh, Graphics
Baterie Lipo de înaltă tensiune Gens ace 2000mAh 22.8V 60C 6S1P cu conector XT60.
Acumulatorul Gens ace 2000mAh 22.8V 60C 6S1P High Voltage Lipo este o garanție de fiabilitate și performanță excelentă pentru modelele dvs. RC. Acesta oferă o descărcare maximă continuă de până la 60C, cu posibilitatea de a crește temporar la 90C, ceea ce îl face ideal pentru o varietate de modele, cum ar fi avioane de spumă, modele de mașini la scara 1/16 și 1/18 și elicoptere mici. Are o greutate redusă (297g), ceea ce o face o alegere ideală pentru entuziaștii care caută un raport optim performanță-greutate.
| Producător | Gens Ace |
|---|---|
| Model | GEA20006S60X6 |
| Capacitate | 2000 mAh |
| Tensiune | 22.8V/6S |
| Rata de descărcare | 60C |
| Greutate | 297 g |
| Dimensiuni | 106,97 x 34,90 x 40,44 mm |
| Viteza de încărcare | 1-3C recomandată, 5C max. |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Acumulator Lipo Gens ace High Voltage cu mufa XT60, 22.8V, 2000 mAh, Graphics







