Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Acumulator Lipo Gens Ace JST-XH 60C 3S1P cu mufa XT30, 750 mAh, Albastru Cod produs: GEN-147303
Vezi toate produsele din categoria Incarcatoare si acumulatori camere video sport
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate acumulator | 750 mAh |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Albastru |
| Model compatibil | Universal |
| Tensiune acumulator | 11.1 V |
| Tip acumulator | Li-Polymer |
| Tip produs | Acumulator |
| Utilizat pentru | Universal |
Acumulator Lipo Gens Ace JST-XH 60C 3S1P cu mufa XT30, 750 mAh, Albastru
Baterie Lipo Gens Ace 750mAH 11.1V 60C 3S1P cu conector XT30.
Bateria Gens Ace este ușor de echilibrat pentru o alimentare fiabilă. Cu o capacitate de 750mAh, o tensiune de 11.1V/3S și o rată de descărcare de 60C, garantează performanță și durabilitate. Datorită conectorului XT-30 și a echilibrării de tip JST-XH, vă veți bucura de o conexiune stabilă. Produsul va funcționa bine cu elicopterul Evo M2.
| Producător | Gens Ace |
|---|---|
| Model | GEA7503S60X3 |
| Capacitate | 750 mAh |
| Tensiune | 11.1V/3S |
| Coeficient de descărcare | 60C |
| Greutate | 59 g |
| Dimensiuni | 56 x 24 x 24 mm |
| Tipul conectorului | XT-30 |
| Tip balansator | JST-XH |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Acumulator Lipo Gens Ace JST-XH 60C 3S1P cu mufa XT30, 750 mAh, Albastru







