Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Acumulator Lipo Gens Ace Saddle Airsoft Gun cu mufa T, 1300 mAh, Negru Cod produs: GEN-147224
Vezi toate produsele din categoria Incarcatoare si acumulatori camere video sport
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate acumulator | 1300 mAh |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Model compatibil | Universal |
| Tensiune acumulator | 7.4 V |
| Tip acumulator | Li-Polymer |
| Tip produs | Acumulator |
| Utilizat pentru | Universal |
Acumulator Lipo Gens Ace Saddle Airsoft Gun cu mufa T, 1300 mAh, Negru
Gens ace 25C 1300mAh 2S1P 7.4V Saddle Airsoft Gun Lipo baterie cu conector T.
Bateria Lipo Gens Ace 25C 1300mAh 2S1P 7.4V Saddle Airsoft Gun cu conector T este concepută special pentru alimentarea armelor Airsoft. Este potrivit pentru tuburi tampon și AEG-uri unde spațiul bateriei este limitat fără a sacrifica puterea. Se potrivește cu CRANE STOCK, AEG, M4 / M16 / HK416, etc.
| Producător | Gens Ace |
|---|---|
| Model | GEA13002S25D2 |
| Capacitate | 1300 mAh |
| Tensiune | 7.4 V |
| Rata de descărcare | 25C |
| Conector | T-plug |
| Dimensiuni | 126 × 18 × 12 mm |
| Greutate | 68 g |
| Tipul celulei bateriei | Litiu-polimer |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Acumulator Lipo Gens Ace Saddle Airsoft Gun cu mufa T, 1300 mAh, Negru







