Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Acumulator Lipo Gens G-Tech cu mufa EC5, 3300 mAh, Albastru Cod produs: GEN-147219
Vezi toate produsele din categoria Incarcatoare si acumulatori camere video sport
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate acumulator | 3300 mAh |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Albastru |
| Model compatibil | Universal |
| Tensiune acumulator | 22.2 V |
| Tip acumulator | Li-Polymer |
| Tip produs | Acumulator |
| Utilizat pentru | Universal |
Acumulator Lipo Gens G-Tech cu mufa EC5, 3300 mAh, Albastru
Baterie Lipo Gens ace G-Tech 3300mAh 22.2V 45C 6S1P cu conector EC5
Bateria Gens ace G-Tech cu conector EC5 este proiectată pentru a satisface cerințele de putere ridicată ale unor modele precum kx017001a și Align Trex 600. Acesta oferă o capacitate de 3300mAh și o tensiune de 22,2V, ceea ce asigură o alimentare stabilă și de lungă durată. O rată ridicată de descărcare de 45C, cu o descărcare maximă de până la 90C, permite utilizarea intensivă în aplicații solicitante. Rata de încărcare recomandată este de 1-3C, cu un maxim de până la 5C, permițând recuperarea rapidă la putere maximă. Dimensiunile de 137 x 42 x 44 mm și greutatea de 526 g garantează compatibilitatea cu modelele RC mai mari, asigurând în același timp un echilibru și o eficiență corespunzătoare.
| Producător | Gens ace |
|---|---|
| Model | GEA336S45E5GT |
| Capacitate | 3300 mAh |
| Tip celulă | Litiu-polimer |
| Tensiune | 22,2 V / 6S |
| Coeficient de descărcare | 45C (148,5 A) |
| Descărcare maximă | 90C (297 A) |
| Factor de încărcare | 1-3C recomandat, 5C max. |
| Dimensiuni | 137 x 42 x 44 mm |
| Greutate | 526 g |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Acumulator Lipo Gens G-Tech cu mufa EC5, 3300 mAh, Albastru







