Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Acumulator Lipo Gens G-Tech cu mufa EC5, 4000 mAh, Albastru Cod produs: GEN-147220
Vezi toate produsele din categoria Incarcatoare si acumulatori camere video sport
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate acumulator | 4000 mAh |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Albastru |
| Model compatibil | Universal |
| Tensiune acumulator | 22.2 V |
| Tip acumulator | Li-Polymer |
| Tip produs | Acumulator |
| Utilizat pentru | Universal |
Acumulator Lipo Gens G-Tech cu mufa EC5, 4000 mAh, Albastru
Baterie Lipo Gens ace G-Tech 4000mAh 22.2V 60C 6S1P cu conector EC5
Bateria Gens ace G-Tech cu conector EC5 oferă performanțe și putere excepționale pentru modelele RC avansate. Cu o capacitate de 4000 mAh și o tensiune ridicată de 22,2 V, acesta oferă o putere stabilă și de lungă durată. Cu o rată impresionantă de descărcare de 60C și o descărcare maximă de până la 120C - este pregătit să facă față cerințelor extreme de putere, permițând utilizatorilor să obțină cele mai bune rezultate. Încărcarea recomandată este de 1-3C, iar încărcarea maximă este de până la 5C, minimizând timpul necesar pentru pregătirea pentru funcționare. În plus, dimensiunile de 164 x 46 x 43 mm și greutatea de 692 g fac bateria ideală pentru modele mai mari.
| Producător | Gens ace |
|---|---|
| Model | GEA406S60E5GT |
| Capacitate | 4000 mAh |
| Tip celulă | Litiu-polimer |
| Tensiune | 22,2 V |
| Coeficient de descărcare | 60C (240 A) |
| Descărcare maximă | 120C (480 A) |
| Factor de încărcare | 1-3C recomandat, 5C max. |
| Conector | EC5 |
| Tipul conectorului de echilibrare | JST-XHR |
| Dimensiuni | 164 x 46 x 43 mm |
| Greutate | 692 g |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Acumulator Lipo Gens G-Tech cu mufa EC5, 4000 mAh, Albastru








