Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Acumulator Lipo Gens G-Tech cu mufa XT60, 2800 mAh, Albastru Cod produs: GEN-147217
Vezi toate produsele din categoria Incarcatoare si acumulatori camere video sport
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate acumulator | 2800 mAh |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Albastru |
| Model compatibil | Universal |
| Tensiune acumulator | 22.2 V |
| Tip acumulator | Li-Polymer |
| Tip produs | Acumulator |
| Utilizat pentru | Universal |
Acumulator Lipo Gens G-Tech cu mufa XT60, 2800 mAh, Albastru
Acumulator Gens ace G-Tech 2800mAh 22.2V 60C 6S1P Lipo cu conector XT60
Bateria Gens ace G-Tech este o sursă de energie foarte eficientă pentru modele avansate, cum ar fi Goblin RAW420. Cu o capacitate de 2800 mAh și o tensiune de 22,2 V - oferă performanțe excelente și funcționare de lungă durată în condiții de zbor intensiv. Rata de descărcare de 60C garantează un răspuns rapid la cererile de energie, ceea ce este crucial pentru aplicațiile solicitante. Măsurând 117 x 35 x 49 mm și cântărind 410 g, produsul nu solicită excesiv echipamentul, iar conectorul XT60 robust permite o conexiune sigură și stabilă, ceea ce este esențial pentru optimizarea performanțelor modelului RC.
| Producător | Gens ace |
|---|---|
| Model | GEA286S60X6GT |
| Capacitate | 2800 mAh |
| Tensiune | 22.2 V / 6S |
| Coeficient de descărcare | 60C |
| Conector | XT60 |
| Greutate | 410 g |
| Dimensiuni | 117 x 35 x 49 mm |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Acumulator Lipo Gens G-Tech cu mufa XT60, 2800 mAh, Albastru







