Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Acumulator Lipo Pack Tattu de la Gens Ace cu mufa AS150 si XT150, 28000 mAh, Negru Cod produs: TAT-147328
Vezi toate produsele din categoria Incarcatoare si acumulatori camere video sport
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate acumulator | 28000 mAh |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Model compatibil | Universal |
| Tensiune acumulator | 22.2 V |
| Tip acumulator | Li-Polymer |
| Tip produs | Acumulator |
| Utilizat pentru | Universal |
Acumulator Lipo Pack Tattu de la Gens Ace cu mufa AS150 si XT150, 28000 mAh, Negru
Baterie Lipo Pack Tattu 28000mAh 22.2V 25C 6S1P cu conector AS150+XT150.
Bateria Tattu 28000mAh 22.2V 25C 6S1P Lipo Pack de la Gens Ace este o sursă robustă de energie pentru o varietate de aplicații electronice. Cu o capacitate de 28000mAh și o tensiune de 22.2V, acesta garantează o alimentare neîntreruptă chiar și în cele mai solicitante situații. Descărcarea sa continuă maximă de 25C asigură funcționarea fără probleme a dispozitivelor, menținând în același timp stabilitatea tensiunii. În ciuda capacității sale mari, bateria este relativ ușoară, cântărind aproximativ 3670 g, și are dimensiuni compacte de 200 × 120 × 65 mm, ceea ce o face ușor de transportat și instalat. Echipat cu o fișă de echilibrare JST-XHR și o fișă de descărcare AS150+XT150, acest acumulator lipo oferă nu numai performanțe ridicate, ci și o compatibilitate largă cu diferite tipuri de dispozitive electronice.
| Producător | Gens Ace |
|---|---|
| Model | TAA28K6S25ASX |
| Tip produs | baterie lipo |
| Capacitate | 28000mAh |
| Tensiune | 22,2V |
| Descărcare continuă maximă | 25C |
| Greutate (±10) | 3670 g |
| Dimensiuni (±5) | 200 × 120 × 65 mm |
| Mufa de echilibrare | JST-XHR |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Acumulator Lipo Pack Tattu de la Gens Ace cu mufa AS150 si XT150, 28000 mAh, Negru








