Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Acumulator Lipo Pack Tattu de la Gens Ace cu mufa EC5, 11000 mAh, Negru Cod produs: TAT-147314
Vezi toate produsele din categoria Incarcatoare si acumulatori camere video sport
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate acumulator | 11000 mAh |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Model compatibil | Universal |
| Tensiune acumulator | 22.8 V |
| Tip acumulator | Li-Polymer |
| Tip produs | Acumulator |
| Utilizat pentru | Universal |
Acumulator Lipo Pack Tattu de la Gens Ace cu mufa EC5, 11000 mAh, Negru
Tattu 11000MAH 22.8V HV 25C 6S1P Lipo Pack Baterie cu conector EC5.
Cu o capacitate de 11000mAh și o tensiune de 22.8V/6S, cu o rată de descărcare de 25C, bateria Tattu este o sursă de energie fiabilă pentru aplicații avansate în modelarea RC și alte domenii. Fabricat de Gens Ace, acest acumulator oferă performanțe ridicate și putere de lungă durată. Cu dimensiuni compacte de 176 x 65 x 56 mm și o greutate redusă de 1350 g, este ușor de instalat și convenabil de transportat. Conectorul EC5 garantează o conexiune sigură și stabilă, asigurând siguranța în timpul utilizării.
| Producător | Gens Ace |
|---|---|
| Model | TAA11K6S25HVE |
| Capacitate | 11000 mAh |
| Tensiune | 22.8 V/6 S |
| Rata de descărcare | 25 C |
| Greutate | 1350 g |
| Dimensiuni | 176 x 65 x 56 mm |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Vizualizate recent
Acumulator Lipo Pack Tattu de la Gens Ace cu mufa EC5, 11000 mAh, Negru








