Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Acumulator Lipo Pack Tattu de la Gens Ace cu mufa EC5, 22000 mAh, Negru Cod produs: TAT-147323
Vezi toate produsele din categoria Incarcatoare si acumulatori camere video sport
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate acumulator | 22000 mAh |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Model compatibil | Universal |
| Tensiune acumulator | 14.8 V |
| Tip acumulator | Li-Polymer |
| Tip produs | Acumulator |
| Utilizat pentru | Universal |
Acumulator Lipo Pack Tattu de la Gens Ace cu mufa EC5, 22000 mAh, Negru
Baterie Lipo Pack TATTU 22000mAh 14.8V 30C 4S1P cu conector EC5
Bateria TATTU 22000mAh 14.8V 30C 4S1P Lipo Pack Gens Ace, oferă o sursă robustă de energie cu o capacitate impresionantă de 22000mAh și o tensiune de 14.8V (4S). Cu o rată de descărcare de 30C, acesta oferă o putere fiabilă chiar și în cele mai solicitante situații. În ciuda capacității sale ridicate, bateria este relativ ușoară, cântărind doar 1,677 g, și are dimensiuni compacte de 208 × 92 × 42 mm, ceea ce o face ușor de transportat și instalat. Echipat cu o priză EC5, acest acumulator oferă nu numai performanțe ridicate, ci și o compatibilitate largă cu diverse tipuri de dispozitive electronice. Cu o rată de încărcare recomandată de la 1 la 3C, cu un maxim de 5C, utilizatorii o pot încărca eficient și în siguranță, ceea ce o face o alegere ideală pentru o varietate de aplicații.
| Producător | Gens Ace |
|---|---|
| Model | TAA22K4S30EC5 |
| Capacitate | 22000 mAh |
| Tensiune | 14,8 V (4 S) |
| Rata de descărcare | 30 C |
| Greutate | 1677 g |
| Dimensiuni | 208 × 92 × 42 mm |
| Viteza de încărcare | Recomandată 1-3C, max 5C |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Acumulator Lipo Pack Tattu de la Gens Ace cu mufa EC5, 22000 mAh, Negru








