Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Acumulator Lipo Pack Tattu de la Gens Ace cu mufa XT90 Anti Spark, 16000 mAh, Negru Cod produs: TAT-147315
Vezi toate produsele din categoria Incarcatoare si acumulatori camere video sport
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate acumulator | 16000 mAh |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Model compatibil | Universal |
| Tensiune acumulator | 22.2 V |
| Tip acumulator | Li-Polymer |
| Tip produs | Acumulator |
| Utilizat pentru | Universal |
Acumulator Lipo Pack Tattu de la Gens Ace cu mufa XT90 Anti Spark, 16000 mAh, Negru
Tattu 16000mAh 22.2V 30C 6S1P LiPo Pack Baterie cu conector XT90 Anti-spark
Bateria Tattu 16000mAh 22.2V 30C 6S1P LiPo Pack cu conector XT90 Anti-spark de la Gens Ace, este soluția perfectă pentru aplicații solicitante în modelarea RC și alte domenii. Cu o capacitate impresionantă de 16000mAh și o tensiune de 22.2V/6S, acesta oferă energie eficientă pentru o perioadă lungă de timp. Cu conectorul XT90 Anti-spark, utilizatorii se pot bucura de o conexiune sigură și fiabilă. Cu o dimensiune de 190 × 76 × 65mm și o greutate de 1974g, este o baterie compactă și la îndemână, ideală pentru o varietate de aplicații.
| Producător | Gens Ace |
|---|---|
| Model | TAA160006S30X |
| Capacitate | 16000 mAh |
| Tensiune | 22.2 V/6 S |
| Rata de descărcare | 30 C |
| Conector | bujie XT90 |
| Greutate | 1974 g |
| Dimensiuni | 190 × 76 × 65 mm |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Acumulator Lipo Pack Tattu de la Gens Ace cu mufa XT90 Anti Spark, 16000 mAh, Negru








