Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Acumulator Lipo Pack Tattu de la Gens Ace cu mufa XT90-S, 17000 mAh, Negru Cod produs: TAT-147321
Vezi toate produsele din categoria Incarcatoare si acumulatori camere video sport
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate acumulator | 17000 mAh |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Model compatibil | Universal |
| Tensiune acumulator | 22.8 V |
| Tip acumulator | Li-Polymer |
| Tip produs | Acumulator |
| Utilizat pentru | Universal |
Acumulator Lipo Pack Tattu de la Gens Ace cu mufa XT90-S, 17000 mAh, Negru
Baterie Lipo Tattu 17000mAh 22.8V 15C 6S1P cu conector XT90-S
Bateria Tattu cu o capacitate de 17000mAh, tensiune 22.8V/6S și rată de descărcare 15C, oferă o sursă de energie robustă și fiabilă pentru diverse dispozitive electronice. Această baterie are o greutate redusă de 1847g și dimensiuni compacte de 194 × 77 × 62mm, ceea ce o face ușor de transportat și instalat. Echipată cu o fișă de descărcare XT90-S (anti-scânteie), această baterie oferă nu numai performanțe ridicate, ci și siguranță la conectarea la dispozitive. Datorită performanței și designului său robust, este o alegere excelentă pentru aplicațiile în care este necesară o sursă de energie fiabilă și stabilă, precum și pentru cei preocupați de funcționarea în siguranță a echipamentelor electrice.
| Producător | Gens Ace |
|---|---|
| Model | TAA17K6S15XT9 |
| Capacitate | 17000 mAh |
| Tensiune | 22.8 V/6 S |
| Rata de descărcare | 15 C |
| Greutate | 1847 g |
| Dimensiuni | 194 x 77 x 62 mm |
| Dop de descărcare | XT90-S |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Vizualizate recent
Acumulator Lipo Pack Tattu de la Gens Ace cu mufa XT90-S, 17000 mAh, Negru








