Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Acumulator Lipo Pack Tattu de la Gens Ace cu mufa XT90-S, 22000 mAh, Negru Cod produs: TAT-147332
Vezi toate produsele din categoria Incarcatoare si acumulatori camere video sport
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate acumulator | 22000 mAh |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Model compatibil | Universal |
| Tensiune acumulator | 22.2 V |
| Tip acumulator | Li-Polymer |
| Tip produs | Acumulator |
| Utilizat pentru | Universal |
Acumulator Lipo Pack Tattu de la Gens Ace cu mufa XT90-S, 22000 mAh, Negru
Baterie Lipo Pack Tattu 22000mAh 22.2V 30C 6S1P cu conector XT90-S
Bateria Tattu 22000mAh 22.2V 30C 6S1P Lipo Pack de la Gens Ace este o sursă de alimentare excepțională cu o capacitate impresionantă de 22000mAh și o tensiune de 22.2V/6 S. Cu o rată de descărcare de 30C, acesta oferă o putere fiabilă chiar și în cazul utilizării intense. În ciuda capacității sale mari, greutatea sa de 2460 g și dimensiunile de 206 × 91 × 61 mm o fac o soluție compactă și practică. Echipată cu mufa de descărcare XT90-S, această baterie este compatibilă cu multe modele populare, inclusiv DJI S1000 și KOPTERWORX Hammer X8, ceea ce o face o alegere ideală pentru dronele profesionale și alte dispozitive care necesită o sursă de energie fiabilă.
| Producător | Gens Ace |
|---|---|
| Model | TAA220006S30X |
| Capacitate | 22000 mAh |
| Tensiune | 22.2 V/6 S |
| Rata de descărcare | 30 ° C |
| Greutate | 2460g |
| Dimensiuni | 206 × 91 × 61mm |
| Dop de descărcare | XT90-S |
| Compatibilitate | DJI S1000, KOPTERWORX Hammer X8 |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Acumulator Lipo Pack Tattu de la Gens Ace cu mufa XT90-S, 22000 mAh, Negru








