Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Acumulator Lipo Tattu 3s cu conector XT30 Plug Long-Pack, 550 mAh, Negru Cod produs: TAT-147369
Vezi toate produsele din categoria Incarcatoare si acumulatori camere video sport
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate acumulator | 550 mAh |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Model compatibil | Universal |
| Tensiune acumulator | 11.4 V |
| Tip acumulator | Li-Polymer |
| Tip produs | Acumulator |
| Utilizat pentru | Universal |
Acumulator Lipo Tattu 3s cu conector XT30 Plug Long-Pack, 550 mAh, Negru
Baterie Lipo Tattu 3s 550mAh 95C 11.4V HV cu conector XT30 Plug Long-Pack.
Bateria Lipo Tattu 3s este o alegere excelentă pentru entuziaștii FPV care doresc performanță și fiabilitate maximă. Acesta oferă o capacitate de 550 mAh și o rată de descărcare impresionantă de 95C, care garantează o livrare stabilă a energiei chiar și în cele mai solicitante condiții. Dimensiunile sale compacte (68 x 16 x 21 mm) și greutatea redusă (doar 43 g) îl fac ideal pentru o varietate de aplicații în care fiecare gram și centimetru contează. Echipat cu conector XT30U-F și mufă JST-XHR-4P - asigură o conectare ușoară și o înlocuire rapidă. Este o alegere de încredere pentru cei care caută o baterie puternică și ușoară într-un factor de formă compact.
| Producător | Gens Ace |
|---|---|
| Model | TAA5503S95XT3L |
| Capacitate | 550 mAh |
| Tensiune | 3S1P / 11,4 V |
| Coeficient de descărcare | 95C |
| Mufa de încărcare | JST-XHR-4P |
| Conector | XT30U-F |
| Greutate | 43 g |
| Dimensiuni | 68 x 16 x 21 mm |
| Lungimea cablului (C / D) | 25 mm / 45 mm |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Acumulator Lipo Tattu 3s cu conector XT30 Plug Long-Pack, 550 mAh, Negru







