Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Acumulator Lipo Tattu 75C 3S1P cu mufa XT30, 450 mAh, Negru Cod produs: TAT-147188
Vezi toate produsele din categoria Incarcatoare si acumulatori camere video sport
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate acumulator | 450 mAh |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Model compatibil | Universal |
| Tensiune acumulator | 11.1 V |
| Tip acumulator | Li-Polymer |
| Tip produs | Acumulator |
| Utilizat pentru | Universal |
Acumulator Lipo Tattu 75C 3S1P cu mufa XT30, 450 mAh, Negru
Baterie lungă Tattu 450mAh 11.1V 75C 3S1P
Specific pentru utilizarea UAV-urilor, marca Tattu a proiectat noi baterii cu o calitate de neegalat. Acestea oferă o putere excepțională, indiferent dacă utilizați drone mai mici pentru uz recreațional sau platforme grele pentru aplicații de calcul. Bateriile arată adesea similar din exterior, însă adevărata lor forță se află în interior. Celulele din bateriile Tattu sunt dezvoltate special pentru cerințele UAV.
Instrucțiuni de siguranță
Nie rozładowywać poniżej 3,0V na celę.
Ładować tylko przy użyciu ładowarki mikroprocesorowej w trybie ładowania pakietów litowo-polimerowych.
Nu scurtcircuitați terminalele, nu perforați, nu expuneți la lumina directă a soarelui, depozitați departe de obiecte inflamabile, eliminați în containere special pregătite.
| Tensiune | 11,1 V |
|---|---|
| Capacitate | 450 mAh |
| Număr de celule | 3 |
| Tipul conectorului | XT30 |
| Tip balansator | JST-XHR |
| Curent de descărcare (continuu) | 75C / 33.75A |
| Lungime | 63 mm |
| Lățime | 16 mm |
| Înălțime | 21 mm înălțime |
| Greutate | 45 g |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Acumulator Lipo Tattu 75C 3S1P cu mufa XT30, 450 mAh, Negru







