Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Acumulator Lipo Tattu Funfly cu mufa XT60, 22.2V, 1550 mAh, Graphics Cod produs: TAT-147262
Vezi toate produsele din categoria Incarcatoare si acumulatori camere video sport
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate acumulator | 1550 mAh |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Graphics |
| Model compatibil | Universal |
| Tensiune acumulator | 22.2 V |
| Tip acumulator | Li-Polymer |
| Tip produs | Acumulator |
| Utilizat pentru | Universal |
Acumulator Lipo Tattu Funfly cu mufa XT60, 22.2V, 1550 mAh, Graphics
Baterie Tattu Funfly 1550mAh 22.2V 100C 6S1P XT60
Noua serie de baterii Funfly dedica quadrocopterelor de curse datorită unui curent de descărcare de până la la 100C. Acestea vor fi apreciate atât de începători, cât și de piloții profesioniști. Această baterie este echilibrul perfect între putere și greutate redusă.
Instrucțiuni de siguranță
Nu descărcați sub 3,0V per celulă.
Încărcați numai cu un încărcător bazat pe microprocesor în modul de încărcare a pachetului litiu-polimer.
Nu scurtcircuitați polii, nu perforați, nu expuneți la lumina directă a soarelui, depozitați departe de obiecte inflamabile, eliminați în containere special pregătite.
| Tensiune | 22,2 V |
|---|---|
| Capacitate | 1550 mAh |
| Număr de celule | 6 |
| Tipul conectorului | XT60 |
| Tip balancer | JST-XHR |
| Curent de descărcare (continuu) | 100 C |
| Curent de descărcare (vârf) | 200 C |
| Lungime | 75 mm |
| Lățime | 36 mm |
| Înălțime | 51 mm |
| Greutate | 260 g |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Acumulator Lipo Tattu Funfly cu mufa XT60, 22.2V, 1550 mAh, Graphics







