Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Acumulator Lipo Tattu R-Line 5.0, conector XT60, 1050 mAh, Negru Cod produs: TAT-147366
Vezi toate produsele din categoria Incarcatoare si acumulatori camere video sport
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate acumulator | 1050 mAh |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Model compatibil | Universal |
| Tensiune acumulator | 29.6 V |
| Tip acumulator | Li-Polymer |
| Tip produs | Acumulator |
| Utilizat pentru | Camere video sport |
Acumulator Lipo Tattu R-Line 5.0, conector XT60, 1050 mAh, Negru
Baterie Lipo Tattu R-Line Version 5.0 1050mAh 29.6V 8S 150C cu mufă XT60.
Noua baterie Tattu R-Line Version 5.0 este o opțiune excelentă pentru pasionații de curse FPV și freestyle care caută performanțe de nivel superior. Datorită tehnologiei avansate a lui Al Boehmite, această baterie oferă o consistență excelentă a puterii și fiabilitate, potrivindu-se perfect dronelor FPV cu dimensiuni cuprinse între 3 și 5 inci.
Aplicarea de tehnologii inovatoare
Bateria Tattu R-Line Version 5.0 utilizează tehnologia de ultimă oră Al Boehmite, care garantează o putere stabilă pe toată durata de viață. Datorită acestei tehnologii inovatoare, bateria are mai puține pierderi de performanță după mai multe cicluri de încărcare, rezultând o durată de viață mai lungă și o funcționare stabilă.
Putere puternică și fiabilitate
Cu o descărcare de 150C, bateria Tattu R-Line oferă o putere ridicată și neîntreruptă, care este esențială pentru curse și efectuarea de acrobații dinamice. Este o garanție că drona dvs. va funcționa la putere maximă, chiar și în cele mai solicitante condiții. În plus, rezistența mai mare la cădere este o garanție pentru o viață mai lungă a dispozitivului.
Potrivire perfectă pentru dronele FPV
Bateria Lipo Tatti R-Line a fost concepută pentru dronele FPV de 3, 4 și 5 inci. Cu capacitatea potrivită și tensiunea de 29,6V, bateria oferă echilibrul perfect între greutate și putere, ceea ce este crucial în competiții și atunci când efectuați manevre de precizie freestyle. Cu o greutate de 242 de grame și o dimensiune compactă de 77 x 38 x 42 mm, bateria este ușor de montat și nu îngreunează echipamentul.
| Producător | Gens Ace |
|---|---|
| Versiune | 5.0 |
| Capacitate | 1050 mAh |
| Tip baterie | Litiu-polimer |
| Tensiune | 29,6 V / 8 S / 8 celule |
| Curent maxim de descărcare | 150C |
| Curent maxim de descărcare instantanee | 300C |
| Greutate | 242 g |
| Dimensiuni | 77 x 38 x 42 mm |
| Compatibilitate | Drone FPV de 3", 4" și 5 |
| Tehnologii utilizate | AI Boehmite |
| Conector | XT60 |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Acumulator Lipo Tattu R-Line 5.0, conector XT60, 1050 mAh, Negru







