Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Acumulator Lipo Tattu R-Line cu mufa XT30U-F, 750 mAh, Galben Cod produs: TAT-147240
Vezi toate produsele din categoria Incarcatoare si acumulatori camere video sport
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate acumulator | 750 mAh |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Galben |
| Model compatibil | Universal |
| Tensiune acumulator | 11.1 V |
| Tip acumulator | Li-Polymer |
| Tip produs | Acumulator |
| Utilizat pentru | Universal |
Acumulator Lipo Tattu R-Line cu mufa XT30U-F, 750 mAh, Galben
Baterii Tattu R-Line 750mAh 11.1V 95C 3S1P XT30U-F
Specific pentru utilizarea UAV, marca Tattu a proiectat noi baterii cu o calitate de neegalat. Acestea oferă o putere excepțională, indiferent dacă utilizați drona mai mici pentru uz recreațional sau platforma grea pentru aplicații de calcul. Bateriile arată adesea similar din exterior, însă adevărata lor forță se află în interior. Celulele din bateriile Tattu sunt dezvoltate special pentru cerințele UAV.
Instrucțiuni de siguranță
Nu descărcați sub 3,0V per celulă.
Încărcați numai cu un încărcător bazat pe microprocesor în modul de încărcare a pachetului litiu-polimer.
Nu scurtcircuitați polii, nu perforați, nu expuneți la lumina directă a soarelui, depozitați departe de obiecte inflamabile, eliminați în containere special pregătite.
| Tensiune | 11,1 V |
|---|---|
| Capacitate | 750 mAh |
| Număr de celule | 3 |
| Tipul conectorului | XT-30U-F |
| Tip fișă de echilibrare | JST-XHR |
| Curent de descărcare (continuu) | 95C |
| Curent de descărcare (vârf) | 190C |
| Lungime | 60 mm |
| Lățime | 31 mm |
| Înălțime | 21 mm |
| Greutate | 62 g |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Acumulator Lipo Tattu R-Line cu mufa XT30U-F, 750 mAh, Galben







