Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Acumulator Lipo TGens Ace 4S1P cu mufa EC5, 5000 mAh, Negru Cod produs: GEN-147277
Vezi toate produsele din categoria Incarcatoare si acumulatori camere video sport
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate acumulator | 5000 mAh |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Model compatibil | Universal |
| Tensiune acumulator | 14.8 V |
| Tip acumulator | Li-Polymer |
| Tip produs | Acumulator |
| Utilizat pentru | Universal |
Acumulator Lipo TGens Ace 4S1P cu mufa EC5, 5000 mAh, Negru
Baterie Gens Ace 5000mAh 14.8V 45C 4S1P
Bateria Gens Ace Lipo 5000mAh 4S1P este potrivită pentru următoarele modele: MIKADO LOGO500, ALIGN T-REX550/600, GAUI X5, Outrage 550, Hirobo SDX, FPV etc.
Instrucțiuni de siguranță
Nu descărcați sub 3,0V per celulă.
Încărcați numai cu un încărcător cu microprocesor în modul de încărcare a pachetului de polimeri de litiu.
Nu scurtcircuitați polii, nu perforați, nu expuneți la lumina directă a soarelui, depozitați departe de obiecte inflamabile, eliminați în containere special pregătite.
| Tensiune | 14.8 V |
|---|---|
| Capacitate | 5000 mAh |
| Număr de celule | 4 |
| Tipul conectorului | EC5 |
| Tip fișă de echilibrare | JST-XH |
| Curent de descărcare | 45C |
| Lungime | 160 mm |
| Lățime | 45 mm |
| Înălțime | 34 mm |
| Greutate | 550 g |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Acumulator Lipo TGens Ace 4S1P cu mufa EC5, 5000 mAh, Negru








