Baterie externa 10000 mAh Awei PA-10 cu MagSafe, 15W, 3A, Incarcare Wireless, Port USB-C, Negru Cod produs: AWE-159892
Vezi toate produsele din categoria Baterii externe
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate baterie | 10000 mAh |
| Caracteristici |
Incarcare Wireless Functii de protectie; |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectori |
USB-C Wireless |
| Culori disponibile | Negru |
| Design | Design modern |
| Greutate | 0 g |
| Inaltime | 20 mm |
| Latime | 70 mm |
| Lungime | 110 mm |
| Material |
ABS Aluminiu |
| Putere | 15 W |
| Tip produs | Baterie externa |
Baterie externa 10000 mAh Awei PA-10 cu MagSafe, 15W, 3A, Incarcare Wireless, Port USB-C, Negru
Baterie externă Awei PA-10 10000mAh wireless MagSafe
Putere mereu la îndemână
PowerBank AWEI PA-10 este combinația perfectă de performanță, design modern și practică. Combină funcția de încărcător wireless magnetic cu un suport practic.
Datorită capacității de 10000 mAh și modurilor de încărcare rapidă
(15 W wireless, 20 W cu fir), dispozitivul oferă o încărcare convenabilă și eficientă pentru smartphone în diverse situații.
Pe partea frontală a dispozitivului, vei găsi un display digital care arată nivelul de încărcare al bateriei externe în timp real, astfel încât să știi întotdeauna câtă putere mai ai.
Tehnologie pe care te poți baza
AWEI PA-10 este echipat cu o baterie litiu-polimer de înaltă calitate și un sistem de protecție multi-nivel care protejează împotriva supraîncărcării, supraîncălzirii și scurtcircuitelor.
Dispozitivul oferă de asemenea un mod de încărcare 2 în 1 - cu fir și wireless simultan, permițându-ți să încarci două dispozitive în același timp, iar designul său compact și ușor asigură confortul utilizării.
În plus, ventilatorul încorporat asigură flux de aer, prevenind eficient supraîncălzirea dispozitivului în timpul utilizării intensive.
Dimensiunea compactă și carcasa durabilă din ABS și aluminiu fac din acesta tovarășul perfect pentru călătorii, muncă și utilizare zilnică.
Date tehnice |
|
| Marcă | Awei |
| Tip | Baterie externă Awei PA-10 10000mAh wireless MagSafe |
| Material | ABS, aluminiu |
| Model | PA-10 |
| Dimensiuni | 110 x 70 x 20 mm |
| lightning Intrare | 5 V / 2 A |
| Intrare USB-C | 5 V / 3 A, 9 V / 2 A |
| Tensiune de ieșire USB-C | 5 V / 3 A, 9 V / 2.22 A, 10 V / 2 A, 12 V / 1.67 A |
| Tensiune de ieșire - Încărcare wireless | 5 W, 7.5 W, 10 W, 15 W |
| Color | Negru |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Baterie externa 10000 mAh Awei PA-10 cu MagSafe, 15W, 3A, Incarcare Wireless, Port USB-C, Negru






