Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Baterie externa Aukey PB-Y41, 10000mAh, 30W, USB/USB-C, Gri Cod produs: AUK-142314
Vezi toate produsele din categoria Baterii externe
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate baterie | 10000 mAh |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectori |
USB-C USB |
| Culori disponibile | Gri |
| Design | Design modern |
| Greutate | 242 g |
| Inaltime | 1.5 cm |
| Latime | 6.6 cm |
| Lungime | 14 cm |
| Material | Plastic |
| Tip produs | Baterie externa |
Baterie externa Aukey PB-Y41, 10000mAh, 30W, USB/USB-C, Gri
Powerbank Aukey PB-Y41, 10000mAh, 30W (gri)
Powerbank-ul Aukey PB-Y41 oferă o capacitate de 10.000mAh și asigură o încărcare rapidă și sigură pentru iPhone-uri, iPad-uri și alte dispozitive. Cu o putere de ieșire de 30W, dimensiuni compacte și o serie de caracteristici de siguranță, produsul se va dovedi fiabil atât pentru utilizarea zilnică, cât și pentru călătorii.
Încărcare rapidă
Așteptările lungi pentru încărcarea dispozitivelor dvs. sunt de domeniul trecutului! Powerbank-ul Aukey PB-Y41 oferă încărcare rapidă cu 30 de wați de putere. Ca urmare, este nevoie de doar 30 de minute pentru ca nivelul de încărcare al celor mai recente modele iPhone să ajungă la 61%. În plus, modul de încărcare cu curent redus vă permite să reînnoiți în siguranță energia echipamentelor cu consum redus de energie, cum ar fi AirPods sau smartwatch-uri.
Capacitate de 10.000 mAh
Cu o capacitate de 10.000 mAh, powerbank-ul Aukey PB-Y41 este capabil să încarce un iPhone 15 de două ori. Produsul este o soluție ideală pentru cei care au nevoie de o sursă de energie fiabilă în deplasare sau în timpul utilizării intense a dispozitivelor.
2 porturi
Încărcați 2 dispozitive în același timp! Powerbank-ul Aukey PB-Y41 oferă 2 porturi de încărcare - USB-A și USB-C. Nu trebuie să vă mai limitați. Reînnoiți în mod convenabil energia smartphone-urilor, tabletelor sau smartwatch-urilor dvs.
Indicator al nivelului bateriei
Nu trebuie să vă întrebați când să vă conectați powerbank-ul pentru încărcare. PB-Y41 vă permite să monitorizați cu ușurință energia rămasă cu un indicator practic.
Compact și portabil
Dimensiunile powerbank-ului sunt de 140 x 67 x 15 mm, iar greutatea sa nu depășește 242 g. Acest lucru vă permite să îl plasați convenabil în buzunar sau geantă și să îl luați oriunde. Dispozitivul îndeplinește toate standardele de siguranță aviatică și oferă protecție împotriva supraîncălzirii, supratensiunii și scurtcircuitului - astfel încât vă poate însoți și la bordul unui avion.
| Producător | Aukey |
|---|---|
| Model | PB-Y41 |
| Capacitate | 10.000 mAh / 37Wh |
| Intrare USB-1 (C) | 5V 3A / 9V 2A / 12V 1.5A (18W max). |
| Ieșire USB-1 (C) | 5V 3A / 9V 3A / 12V 2,5A / 15V 2A (30W max.). |
| Ieșire USB-2 (A) | 5V 3A / 9V 2A / 12V 1,5A / 10V 2,25A (22,5W) |
| USB-1 (C) + USB-2 (A) | 15W |
| Ieșire maximă | 30W |
| Dimensiuni | 140 x 67 x 15 mm |
| Greutate | 242 g |
| Culoare | gri |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Baterie externa Aukey PB-Y41, 10000mAh, 30W, USB/USB-C, Gri






