Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Baterie externa Mcdodo MC-4641 Ultra-Thin, 5000mAh, Wireless 15W, PD 20W, 1C Cod produs: MCD-142298
Vezi toate produsele din categoria Baterii externe
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate baterie | 5000 mAh |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectori |
USB-C Wireless |
| Culori disponibile | Argintiu |
| Design | Design modern |
| Greutate | 123 g |
| Inaltime | 6.4 cm |
| Latime | 1.1 cm |
| Lungime | 10 cm |
| Material |
Aluminiu Policarbonat |
| Tip produs | Baterie externa |
Baterie externa Mcdodo MC-4641 Ultra-Thin, 5000mAh, Wireless 15W, PD 20W, 1C
Mcdodo MC-4641 Ultra-Thin 5000mAh 1C Magnetic Powerbank, Wireless
Powerbank-ul Mcdodo MC-4641 este sinonim cu eleganța și performanța. Designul său ultra-subțire, cu o grosime de doar 10,05 mm, face ca dispozitivul să se potrivească fără efort într-un buzunar de pantaloni sau într-un compartiment de rucsac. Carcasa sa solidă din aluminiu nu numai că îi conferă un aspect prestigios, dar asigură și o disipare excelentă a căldurii. Utilizarea unui aliaj de aluminiu de cea mai înaltă calitate se traduce prin prevenirea eficientă a supraîncălzirii și prin prelungirea duratei de viață a dispozitivului. Ascunsă în finisajul metalic subțire se află o tehnologie avansată, pregătită să facă față celor mai exigente provocări.

Încărcare și funcționalitate expresă
Puterea de 5000 mAh combinată cu capacitatea de încărcare wireless cu o putere maximă de 15 wați, precum și de încărcare prin cablu cu 20 wați, face din acest powerbank instrumentul perfect pentru a vă alimenta rapid smartphone-ul. În doar 30 de minute sunteți capabil să vă încărcați bateria iPhone la 50%. În plus, cei 16 magneți puternici ai N52 mențin powerbank-ul ferm în poziție, asigurând o încărcare continuă și eficientă, fără întrerupere. Acest lucru asigură utilizarea optimă a fiecărui procent de energie din bateria telefonului dvs. și faptul că încărcarea se face în cel mai confortabil mod pentru dvs.

Funcționare intuitivă
Mcdodo MC-4641 este proiectat pentru o conexiune perfectă cu iPhone 16 - nu obstrucționează camera și nu depășește marginile dispozitivului. Datorită designului special, atașamentul este sigur și stabil, ceea ce sporește confortul utilizării zilnice. Powerbank-ul suportă, de asemenea, funcția iPhone Battery Widget, care vă permite să monitorizați cu ușurință nivelul de încărcare atât al telefonului, cât și al dispozitivului în sine de pe ecranul iPhone. Gestionarea intuitivă a energiei este facilitată de un buton încorporat - un singur clic activează încărcarea wireless, iar un dublu clic o dezactivează. Trei culori de LED-uri indică starea de încărcare: alb (nivelul de încărcare), albastru (încărcare wireless) și verde (încărcare rapidă la intrare).

Un companion compact pentru orice călătorie
Prin respectarea standardelor companiilor aeriene, puteți lua acest powerbank într-un avion fără griji, bucurându-vă de liniște în orice călătorie. Bateria litiu-polimer de înaltă densitate încorporată oferă o serie de caracteristici de siguranță, cum ar fi protecția împotriva supraîncărcării, supraîncărcării, supradescărcării, supraîncălzirii și scurtcircuitului. Funcția FOD (Foreign Object Detection) protejează în continuare împotriva posibilelor deteriorări ale echipamentului, garantând un nivel ridicat de fiabilitate. Ca urmare, sunteți asigurat că dispozitivele dvs. vor fi întotdeauna încărcate eficient și în deplină siguranță.

Producător McDodo Model MC-464 Dimensiuni 101.9 x 64 x 10.5 mm Greutate 123 g Material Aliaj de aluminiu, PC, ABS Culoare Auriu Capacitatea bateriei 5000 mAh/ 3.7V 18.5Wh Capacitate nominală 3000 mAh (5V= 2A) Putere de încărcare fără fir 5W/7.5W/10W/15W Putere de ieșire 5V=3A Intrare USB-C: 5V= 3A, 9V= 2A, 18W Max. Ieșire USB-C: 5V=3A, 9V=2.22A, 12V=1.67A, 20W Max. Suport pentru încărcare rapidă Suportat
| Producător | McDodo |
|---|---|
| Model | MC-464 |
| Dimensiuni | 101.9 x 64 x 10.5 mm |
| Greutate | 123 g |
| Material | Aliaj de aluminiu, PC, ABS |
| Culoare | Auriu |
| Capacitatea bateriei | 5000 mAh/ 3.7V 18.5Wh |
| Capacitate nominală | 3000 mAh (5V= 2A) |
| Putere de încărcare fără fir | 5W/7.5W/10W/15W |
| Putere de ieșire | 5V=3A |
| Intrare | USB-C: 5V= 3A, 9V= 2A, 18W Max. |
| Ieșire | USB-C: 5V=3A, 9V=2.22A, 12V=1.67A, 20W Max. |
| Suport pentru încărcare rapidă | Suportat |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Vizualizate recent
Baterie externa Mcdodo MC-4641 Ultra-Thin, 5000mAh, Wireless 15W, PD 20W, 1C






