Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Baterie externa portabila 4smarts Enterprise , 20000 mAh, 130W, 2xUSB-C, 1xUSB, Cablu USB-C incorporat, Display LED, Gri Cod produs: 4SM-159798
Vezi toate produsele din categoria Baterii externe
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate baterie | 20000 mAh |
| Caracteristici |
Capacitate: 20000 mAh; Display LED; Design confortabil si compact; |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectori |
USB USB-C |
| Culori disponibile | Gri |
| Design | Design modern |
| Greutate | 400 g |
| Inaltime | 2.5 cm |
| Latime | 7 cm |
| Lungime | 15 cm |
| Material |
ABS Policarbonat |
| Tip produs | Baterie externa |
Baterie externa portabila 4smarts Enterprise , 20000 mAh, 130W, 2xUSB-C, 1xUSB, Cablu USB-C incorporat, Display LED, Gri
Încărcare fără limite
Uitați de încurcăturile de cabluri! Datorită cablului USB-C încorporat, nu doar că poți încărca dispozitivele tale cu o putere de până la 100 W, dar poți încărca și power bank-ul cu o putere de până la 60 W. Nu vei mai fi niciodată fără alimentare, indiferent unde te afli.
Viteză super
Experimentează încărcarea fulgerătoare a tuturor dispozitivelor tale datorită unei puteri totale de ieșire de 130 W. Încarcă laptopuri, tablete și smartphone-uri într-o clipă și economisește timp prețios. Pentru o viteză optimă de încărcare, îți recomandăm să folosești un adaptor de 65 W disponibil separat. Power bank-ul se încarcă complet în aproximativ 1 oră și 45 de minute.
Capacitate mare și versatilitate
Cu porturile USB-C, cablul USB-C încorporat și USB-A, power bank-ul oferă o versatilitate maximă. Ideal pentru călătorii și utilizare zilnică - încarcă mai multe dispozitive simultan.
Informații în timp real
Ecranul LCD încorporat arată starea actuală a bateriei power bank-ului, timpul rămas de încărcare în timpul încărcării și timpul rămas de funcționare după conectarea unui dispozitiv. Menține controlul complet asupra alimentării în permanență.
Date tehnice |
|
| Marcă | 4smarts |
| Tip | Powerbank |
| Material | ABS, PC |
| Culoare | Negru |
| Număr de porturi | 3 |
| Capacitate de încărcare a mai multor dispozitive | Da, chiar și în timpul încărcării power bank-ului (funcția charge-through) |
| Tip baterie | Li-ion |
| Capacitate baterie | 20 000 mAh |
| Putere maximă | 130W |
| Indicator de stare | Da, indicator LED |
| Intrare USB-C 1 | 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3.25A (max. 100W) |
| Intrare USB-C 2 | 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/5A (max. 100W) |
| Ieșire USB-C 1 | 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3.25A (max. 65W) |
| Ieșire USB-C 2 | 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/5A (max. 60W) |
| Ieșire USB-A | 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A, 10V/2.25A (max. 22.5W) |
| Funcții suplimentare | Cablu USB-C încorporat |
| Greutate | aproximativ 400 g |
| Dimensiuni | 15.5 x 6.9 x 2.6 cm |
| În pachet | - 1x Powerbank Enterprise
- 1x Manual de utilizare |
| Compatibilitate | Laptop, smartphone, tabletă, smartwatch |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Baterie externa portabila 4smarts Enterprise , 20000 mAh, 130W, 2xUSB-C, 1xUSB, Cablu USB-C incorporat, Display LED, Gri






