Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Baterie externa portabila Awei PA-34, 30000 mAh, 65W, 1xUSB-C, 1xUSB, Display LED, Negru Cod produs: AWE-159895
Vezi toate produsele din categoria Baterii externe
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate baterie | 30000 mAh |
| Caracteristici |
Capacitate: 30000 mAh; Afisaj LED; Design confortabil si compact; |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectori |
USB USB-C |
| Culori disponibile | Negru |
| Design | Design modern |
| Greutate | 0 g |
| Inaltime | 0 cm |
| Latime | 0 cm |
| Lungime | 0 cm |
| Material |
ABS Policarbonat |
| Tip produs | Baterie externa |
Baterie externa portabila Awei PA-34, 30000 mAh, 65W, 1xUSB-C, 1xUSB, Display LED, Negru
Powerbank Awei PA-34 30000mAh 65W Încărcare rapidă negru
Putere mereu la îndemână
PowerBank AWEI PA-34 este combinația perfectă între performanță, design modern și practicitate. Datorită capacității
30,000 mAh și puterii de 65 W, poți încărca smartphone-ul, căștile sau alte dispozitive într-o clipă.
Dispozitivul are trei porturi de încărcare, 2 x USB-A, 1 x USB-C, astfel încât poți încărca mai multe dispozitive simultan.
Pe partea din față a dispozitivului, vei găsi un ecran digital care arată nivelul de încărcare al power bank-ului în timp real, astfel încât să știi întotdeauna câtă energie îți mai rămâne.
Tehnologie pe care te poți baza
Dimensiune compactă și carcasă durabilă îl fac companionul perfect pentru călătorii, muncă și utilizare zilnică.
Power bank-ul este echipat cu o curea convenabilă care îl face ușor de transportat și de atașat la o geantă sau rucsac în timpul călătoriilor.
Date tehnice |
|
| Marcă | Awei |
| Tip | Powerbank Awei PA-34 30000mAh 65W Încărcare rapidă negru |
| Tensiune de intrare USB-C | 5V / 2.8 A, 9 V / 2.5 A, 12 V / 2.5 A, 15 V / 2.5 A, 20 V / 3 A,(60W) |
| Tensiune de ieșire USB-C | 5 V / 3 A, 9 V / 3 A, 12 V / 3 A, 15 V / 3 A, 20 V / 3.25 A,(65W) |
| Tensiune de ieșire USB-A | 5 V / 3 A, 9 V / 2 A, 10 V / 2.25 A(SCP), 12 V /1.5 A, (22.5W) |
| Model | PA-34 |
| Capacitate baterie | 30000 mAh |
| Culoare | Negru |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Baterie externa portabila Awei PA-34, 30000 mAh, 65W, 1xUSB-C, 1xUSB, Display LED, Negru






