Baterie externa portabila Lexon Powersound, 5000 mAh, Incarcare Wireless, Difuzor Bluetooth, USB-C, Navy Blue Cod produs: LEX-159850
Vezi toate produsele din categoria Baterii externe
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate baterie | 5000 mAh |
| Caracteristici |
Capacitate: 5000 mAh; Design confortabil si compact; |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectori |
USB-C Wireless |
| Culori disponibile | Albastru |
| Design | Design modern |
| Greutate | 0 g |
| Inaltime | 24 mm |
| Latime | 77 mm |
| Lungime | 142 mm |
| Material |
ABS Piele sintetica Poliuretan |
| Tip produs | Baterie externa |
Baterie externa portabila Lexon Powersound, 5000 mAh, Incarcare Wireless, Difuzor Bluetooth, USB-C, Navy Blue
Încărcător și difuzor într-unul
PowerSound de la Lexon este o combinație excepțională între un încărcător și un difuzor care nu necesită cabluri sau prize inutile. Proiectat cu estetică și confortul utilizatorului în minte, PowerSound este soluția perfectă pentru cei care apreciază funcționalitatea și stilul.
Durată lungă de viață a bateriei și încărcare ușoară
PowerSound este o bancă de alimentare fără fir cu o capacitate de 5000 mAh, care se încarcă în doar 6 ore pe orice stație de încărcare. O singură încărcare permite până la 20 de ore de funcționare. Cu acest dispozitiv, utilizatorii pot beneficia de performanță neîntreruptă a dispozitivelor mobile și de o calitate excelentă a sunetului pentru o perioadă lungă de timp.
Difuzor Bluetooth și tehnologie TWS
PowerSound dispune, de asemenea, de un difuzor Bluetooth fără fir cu emisie de sunet la 360 de grade în jurul marginilor dispozitivului. Datorită tehnologiei TWS, utilizatorii pot asocia două dispozitive identice pentru un sunet și mai bun. Un indicator LED arată starea de încărcare a dispozitivului și a echipamentului conectat.
Utilizare practică și materiale durabile
PowerSound permite încărcarea dispozitivelor mobile compatibile Qi și redarea muzicii atunci când este conectat la un smartphone. Dispozitivul este fabricat din materiale durabile și rezistente, cum ar fi ABS, poliuretan și eco-piele, asigurându-i o durată lungă de viață.
Specificații tehnice |
|
| Producător | Lexon |
| Designer | Alain Berteau |
| Culoare | Albastru închis |
| Material | ABS, Poliuretan, Eco-piele |
| Capacitate | 5000 mAh |
| Dimensiuni | 142 x 77 x 24 mm |
| Surse de alimentare | Fără fir |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Baterie externa portabila Lexon Powersound, 5000 mAh, Incarcare Wireless, Difuzor Bluetooth, USB-C, Navy Blue






