Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Baterie portabila pentru EcoFlow Delta 2 Max, 2048Wh, 3200W, Negru Cod produs: ECO-151247
Vezi toate produsele din categoria Statii de incarcare portabile
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Greutate | 19 kg |
| Inaltime | 28.3 cm |
| Latime | 23.5 cm |
| Lungime | 46.4 cm |
| Putere | 3200 W |
| Sport | Camping |
| Tip produs | Acumulator |
Baterie portabila pentru EcoFlow Delta 2 Max, 2048Wh, 3200W, Negru
Baterie suplimentară pentru EcoFlow Delta 2 Max
Crește capacitatea stației de energie portabile EcoFlow DELTA 2 Max. Cu bateria suplimentară inteligentă, poți dubla capacitatea dispozitivului tău la 4096 Wh sau chiar o poți tripla la 6144 Wh. Fii pregătit pentru circumstanțe neprevăzute și alimentează cele mai importante aparate din casa ta pentru și mai mult timp!

O investiție pentru ani
Bateria este echipată cu celule LFP de înaltă calitate, astfel încât are o durată de viață de aproximativ 3.000 de cicluri (pentru a atinge 80% capacitate). Aceasta se traduce în până la 10 ani de utilizare! Produsul este, de asemenea, protejat împotriva supratensiunii, suprasarcinii, supraîncălzirii, scurtcircuitului, subtemperaturii, sub tensiunii și supracurentului.

| Marcă | EcoFlow |
|---|---|
| Nume | Baterie suplimentară inteligentă EcoFlow DELTA 2 Max |
| Capacitate | 2048 Wh |
| Greutate | 19 kg |
| Dimensiuni | 464 x 235 x 283 mm |
| Porturi de intrare | 51.2 V 2000 W max (încărcare duală X-Stream și prin panouri fotovoltaice) |
| Porturi de ieșire | 51.2 V 3200 W max. |
| Durată de viață | Aproximativ 10 ani, 3000 de cicluri la 80% capacitate |
| Temperatura optimă de funcționare | 20°C până la 30°C |
| Temperatura de descărcare | De la -10°C la 45°C |
| Temperatura de încărcare | De la 0°C la 45°C |
| Temperatura de stocare | De la -10°C la 45°C (optim: de la 20°C la 30°C) |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Baterie portabila pentru EcoFlow Delta 2 Max, 2048Wh, 3200W, Negru








