Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Blender BlendyGo 3, Fara Fir, Capacitate 550 ml, 20000 rpm, Burgundy Cod produs: BLE-167786
Vezi toate produsele din categoria Blendere si Tocatoare
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate | 550 ml |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Burgundy |
| Functii |
Amestecare Zdrobire gheata |
| Material bol | Plastic |
| Material lame | Otel |
| Putere | - |
| Tip blender | Fix |
| Tip panou comanda | Mecanic |
| Tip produs | Blender |
| Trepte de viteza | 1 |
| Utilizare | Rezidential |
Blender BlendyGo 3, Fara Fir, Capacitate 550 ml, 20000 rpm, Burgundy
BlendyGo 3 este a treia generație a celui mai popular blender fără fir, care schimbă modul în care pregătești cocktailuri și smoothie-uri. Chiar mai puternic, convenabil și mobil – datorită tehnologiei inovatoare BlendPro, poți prepara băuturile tale preferate în doar câteva momente, oriunde te-ai afla.
Motorul modern și cele șase lame întărite pot face față nu doar fructelor moi, ci și gheții și ingredientelor congelate. Tehnologia BlendPro asigură un amestec și mai rapid și mai precis, astfel încât smoothie-ul tău va fi întotdeauna neted și perfect cremos.
Date tehnice |
|
| Capacitate recipient | 550 ml (fără BPA) |
| Viteză de rotație | până la 20.000 rpm |
| Număr de viteze | 1 + mod puls |
| Lame | Oțel inoxidabil (6 lame) |
| Surse de alimentare | Baterie, încărcare USB-C |
| Timp de funcționare la o singură încărcare | până la 25 de amestecuri |
| Greutate | aprox. 750 g |
| Funcții suplimentare | Mod Puls Motion, auto-curățare, blocare de siguranță |
| Rezistență la apă | Rezistent la stropire (IPX7) |
| Culoare | Burgundy |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Blender BlendyGo 3, Fara Fir, Capacitate 550 ml, 20000 rpm, Burgundy







