Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Blender BlendyGo 3, Fara Fir, Capacitate 550 ml, 20000 rpm, Verde Cod produs: BLE-167785
Vezi toate produsele din categoria Blendere si Tocatoare
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate | 550 ml |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Verde |
| Functii |
Amestecare Zdrobire gheata |
| Material bol | Plastic |
| Material lame | Otel |
| Putere | - |
| Tip blender | Fix |
| Tip panou comanda | Mecanic |
| Tip produs | Blender |
| Trepte de viteza | 1 |
| Utilizare | Rezidential |
Blender BlendyGo 3, Fara Fir, Capacitate 550 ml, 20000 rpm, Verde
BlendyGo 3 este a treia generație a celui mai popular blender fără fir, care schimbă modul în care prepari cocktailuri și smoothie-uri. Chiar mai puternic, convenabil și mobil – datorită tehnologiei inovatoare BlendPro, poți prepara băuturile tale preferate în doar câteva momente, oriunde te-ai afla.
Motorul modern și cele șase lame întărite pot procesa nu numai fructe moi, ci și gheață și ingrediente congelate. Tehnologia BlendPro asigură o amestecare și mai rapidă și mai precisă, astfel încât smoothie-ul tău va fi întotdeauna neted și perfect cremos.
Date Tehnice |
|
| Capacitate borcan | 550 ml (fără BPA) |
| Viteză de rotație | până la 20.000 rpm |
| Număr de viteze | 1 + mod puls |
| Lame | Oțel inoxidabil (6 lame) |
| Alimentare | Baterie, încărcare USB-C |
| Timp de funcționare la o singură încărcare | până la 25 de amestecuri |
| Greutate | aprox. 750 g |
| Funcții suplimentare | Mod Pulse Motion, autocurățare, blocare de siguranță |
| Rezistență la apă | Rezistent la stropire (IPX7) |
| Culoare | Verde |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Blender BlendyGo 3, Fara Fir, Capacitate 550 ml, 20000 rpm, Verde







