Boxe PC Creative Pebble Nova 2.0, 100W, AUX, USB-C, Negru Cod produs: CRE-175178
Vezi toate produsele din categoria Boxe PC
| Specificatii Tehnice | |
| Altele | AUX, USB-C |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Difuzoare | 2 |
| Dimensiune sateliti | 149.2 x 150.8 x 153 mm |
| Dimensiune subwoofer | 0 |
| Greutate | 1.9 kg |
| Impedanta iesire | 0 Ω |
| Putere | 100 W |
| Subwoofer | Nu |
| Telecomanda | Nu |
| Tip boxa | Boxa PC |
| Tip produs | Boxe PC |
| Tip sistem | 2.0 |
Boxe PC Creative Pebble Nova 2.0, 100W, AUX, USB-C, Negru
Boxe Creative PC 2.0
Pebble Nova USB-C
VERSATILITATE REDEFINITĂ
Creative este o marcă bine cunoscută care a fost lider în tehnologia audio de ani de zile, oferind soluții inovatoare pentru gameri, muzicieni și pasionați de tehnologie. Produsele sale, cum ar fi boxele Pebble Nova, sunt sinonime cu calitate audio excepțională și tehnologie de vârf.
EXPERIENȚĂ SONORĂ MONUMENTALĂ
Boxele oferă sunet de calitate superioară datorită driverului coaxial avansat, unde tweeterul și wooferul funcționează în perfectă armonie. Acest design asigură o consistență și precizie excepțională a sunetului pe întreaga gamă de frecvențe, oferind audio clar și limpede, fără distorsiuni. O fuziune perfectă de tehnologie și calitate audio remarcabilă care îți ridică experiența de ascultare la un nou nivel.
CALITATE AUDIO STELARĂ
Bucură-te de calitate audio pristine, exact așa cum au intenționat artiștii. Cu componente atent selectate și inginerie audio avansată, aceste boxe oferă un sunet puternic, dinamic și perfect echilibrat care umple orice spațiu cu tonuri profunde și claritate excepțională.
Asociază-le cu Sound Blaster X5 pentru a experimenta streaming audio de înaltă calitate și a auzi fiecare detaliu acustic cu precizie incomparabilă. Indiferent dacă asculți muzică, te uiți la filme sau joci jocurile tale preferate, aceste boxe îți vor îmbunătăți experiența audio la un nivel complet nou.
SUNET DIRECȚIONAT DIRECT LA TINE
Pebble Nova dispune de drivere înclinate la 45°, direcționând precis sunetul direct către ascultător. Acest lucru asigură o experiență audio mai plină și mai captivantă fără a compromite calitatea. Designul atent îmbunătățește naturaletea sunetului, detaliile și claritatea, oferind o experiență de ascultare unică și personală-indiferent dacă te bucuri de muzică, te uiți la filme sau te joci.
IMMERSEAZĂ-TE ÎN SUNET ȘI LUMINĂ
Crează o atmosferă unică în spațiul tău cu iluminare RGB uimitoare care acoperă întreg spectrul de culori. Combinația dintre sunetul captivant și efectele de iluminare dinamice îți ridică experiența audio la un nou nivel. Alege dintr-o varietate de moduri presetate pentru a se potrivi stării tale-fie că este o strălucire subtilă și relaxantă sau un efect energizant care pulsează pe ritmul muzicii tale. Intră în armonia perfectă dintre lumină și sunet, creând o experiență senzorială de neuitat.
Specificații Tehnice |
|
| Tip Produs | Boxe pentru Computer |
| Lungime Cablu | Cablu de transmisie date/power USB-C la USB-C: 1.5 m
Cablu stereo de 3.5 mm: 1.2 m Cablu între boxele L și R: 1.8 m |
| Putere de Iesire | 2 x 25 Wrms (Total: 50 Wrms)
Putere Maximă: 100 W |
| Drivere | 1 x driver de 3 inci și 1 x tweeter de 1 inch per boxă într-o configurație coaxială cu un radiator pasiv per boxă |
| Răspuns în Frecvență | 55 - 20,000 Hz |
| Configurație Sistem | Sistem 2.0 |
| SPL | ≥93 dB |
| Temperatură de Funcționare | 0 - 35°C |
| Versiune Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Frecvență Bluetooth | 2402 - 2480 MHz |
| Profiluri Bluetooth Clasice | A2DP (Profil Avansat de Distribuție Audio) |
| Codec Audio Bluetooth | SBC |
| Interval de Funcționare Bluetooth | Fără fir până la 10 m (într-un spațiu deschis. Pereții sau alte obstacole pot reduce intervalul de lucru.) |
| Putere de Iesire RF | 10 dBm |
| Curent de Intrare Evaluat | 15Vdc 2A, 20Vdc 3.25A, 65W Max |
| Interfață de Încărcare | USB PD Input (doar alimentare): 65W Adaptor de Alimentare USB-C PD (inclus) |
| Tip Conector | • USB Audio / USB Power
• PD Power Adapter • Bluetooth® • Jack AUX-in de 3.5mm • Jack pentru Căști / Headset (*Funcția va fi disponibilă în actualizările viitoare de firmware) • Intrare Microfon (*Funcția va fi disponibilă în actualizările viitoare de firmware) |
| Adaptor de Alimentare | Model: RWD065Z03A
Intrare: 100–240V~, 50/60Hz 1.5A Ieșire: 5Vdc 3A, 9Vdc 3A, 12Vdc 3A, 15Vdc 3A, 20Vdc 3.25A, 65W Max |
| Cerințe Minime de Sistem - Windows | • Procesor Intel® i3 sau procesor AMD® echivalent sau mai bun
• Placă de bază cu chipset Intel, AMD sau altul complet compatibil • Microsoft® Windows 11, Windows 10 versiunea 32-bit sau 64-bit 1903 sau ulterioară • > 4 GB RAM, > 4 GB spațiu liber pe hard disk • Port USB-C disponibil pentru audio |
| Cerințe Minime de Sistem - Macintosh | • Macintosh cu versiunea MacOS 10.15 sau ulterioară
• > 4 GB RAM, > 4 GB spațiu liber pe hard disk • Port USB-C disponibil pentru audio |
| Cerințe Minime de Sistem - PS4/PS5 | • Versiunea firmware 5.0 sau ulterioară pentru PS4
• Versiunea firmware 20.02-2.26.00.00-00.00.00.0.1 sau ulterioară pentru PS5 • Port USB-C disponibil pentru audio |
| Cerințe Minime de Sistem - Nintendo Switch | • Switch OS 5.0 sau ulterioară
• Port USB-C disponibil pentru audio |
| Cerințe Minime de Sistem - Alte Dispozitive | • Ieșire linie disponibilă, Bluetooth pentru audio |
| Cerințe Minime de Sistem - Audio Bluetooth | • Dispozitive compatibile Bluetooth care suportă A2DP (Profil Avansat de Distribuție Audio)
• Computerul trebuie să îndeplinească cerințele minime de hardware pentru a funcționa cu sistemul de operare Windows instalat |
| Dimensiuni Produs | 149.2 x 150.8 x 153 mm |
| Greutate Produs | 1890.30 g |
| Conținutul Pachetului | • 1 x Creative Pebble Nova
• 2 x cabluri de transmisie date/power USB-C la USB-C de 1.5 m • 1 x cablu AUX-in de 3.5 mm de 1.2 m • 1 x adaptor de alimentare PD de 65W (port USB-C unic) • 1 x Ghid de Începere Rapidă |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Boxe PC Creative Pebble Nova 2.0, 100W, AUX, USB-C, Negru








