Soundbar PC Creative Stage SE Mini, Wireless, Putere 24W, Bluetooth 5.3, USB-C / USB-A, Negru Cod produs: CRE-159696
Vezi toate produsele din categoria Soundbar
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Difuzoare | 24 W |
| Dimensiune sateliti | 410 x 82 x 63 mm |
| Dimensiune subwoofer | 0 |
| Greutate | 730 g |
| Impedanta iesire | - |
| Putere | 24 W |
| Subwoofer | Nu |
| Telecomanda | Nu |
| Tip boxa | Soundbar |
| Tip produs | Soundbar |
| Tip sistem | 2.0 |
Soundbar PC Creative Stage SE Mini, Wireless, Putere 24W, Bluetooth 5.3, USB-C / USB-A, Negru
Îmbunătățește-ți sunetul cu Creative Stage SE mini, un soundbar compact pentru sub monitor, conceput pentru a oferi audio puternic fără a sparge banca.
Soundbarul are un stil elegant și este alimentat prin USB, minimizând dezordinea de pe birou.
Înapoi prin cererea populară-îmbunătățește-ți experiența audio pe Creative Stage SE mini cu tehnologia noastră revoluționară SuperWide™! Instalează actualizarea driverului folosind WindowsOS pentru a experimenta scena sonoră extinsă SuperWide.
Audio Puternic
Special acordat pentru a oferi bas impresionant cu o putere maximă de 24W, Creative Stage SE mini este echipat cu drivere neodim de gamă completă capabile să ofere experiențe audio bogate și imersive.
Se Potrivește Oriunde!
Conceput având în vedere un mediu elegant, soundbarul este suficient de compact pentru a se potrivi perfect sub monitorul tău, adăugând ordine și stil.
Configurare Fără Efort
Creative Stage SE mini este alimentat prin USB-C și suportă Bluetooth 5.3. Pur și simplu conectează soundbarul la dispozitivul tău compatibil și ești gata de plecare!
Confort la Îndemână
Butonul de control al volumului și butoanele de sursă sunt amplasate convenabil pe lateralul soundbarului pentru acces ușor și control fără probleme.
Specificații Tehnice |
|
| Configurare Difuzor | Soundbar |
| Tip Conector | USB Audio, Ieșire Căști |
| Lungime Cablu (de la cap la cap) | Cablu USB-C la USB-C (detasabil): 1.5 m |
| Configurare Driver | 2 Drivere Racetrack Special Acordate |
| Canale | 2.0 |
| Răspuns în Frecvență | 100–20,000 Hz |
| Raport Semnal-Zgomot (SNR) | >75 dB |
| Separarea Zgomotului Semnal | Puterea de ieșire a difuzorului soundbar: 2 x 6W RMS, Puterea totală a sistemului: Până la 12W RMS, Puterea maximă: 24W |
| Versiune Bluetooth® | 5.3 |
| Profile | (A2DP) Profil Avansat de Distribuție Audio |
| Frecvență de Funcționare | 2402–2480 MHz |
| Interval de Funcționare | Până la 10 m*, *Măsurat în spațiu deschis. Pereții și structurile pot afecta raza de acțiune a dispozitivului. |
| Codecuri Wireless | SBC |
| Controale | Volum: Da
Putere: Da Perechere Bluetooth: Da |
| Cerințe de Sistem pentru USB Audio - Windows |
Procesor Intel® i3 sau procesor AMD® echivalent sau mai mare
Placă de bază cu chipset Intel, AMD sau alt chipset complet compatibil Microsoft® Windows 11, Windows 10 (versiune 32/64-bit) versiunea 1903 sau mai recentă > 4 GB RAM, > 4 GB spațiu liber pe disc Port USB-C disponibil Computerul trebuie să îndeplinească cerințele minime de hardware pentru a funcționa cu sistemul de operare Windows instalat |
| Cerințe de Sistem pentru USB Audio - Macintosh | Macintosh cu versiunea MacOS 10.15 sau mai recentă
> 4 GB RAM, >4 GB spațiu liber pe disc Port USB-C / USB-A disponibil (USB 2.0) |
| Cerințe de Sistem pentru USB Audio - PS4/PS5 | Versiunea firmware 5.0 sau mai recentă pentru PS4
Versiunea firmware 20.02-2.26.00.00-00.00.00.0.1 sau mai recentă pentru PS5 Port USB-C / USB-A disponibil (USB 2.0) |
| Cerințe de Sistem - Audio Bluetooth | Dispozitive Bluetooth compatibile care suportă A2DP (Profil Avansat de Distribuție Audio) |
| Conținutul Pachetului | Creative Stage SE mini
Cablu USB-C la USB-C Ghid de Începere Rapidă |
| Dimensiuni | 410 x 82 x 63 mm |
| Pondere | 0.73 kg |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Soundbar PC Creative Stage SE Mini, Wireless, Putere 24W, Bluetooth 5.3, USB-C / USB-A, Negru







