Boxe PC Creative Pebble 2.0, 4.4W, 86dB, Jack 3.5mm, AUX, USB-A, Alb Cod produs: CRE-159719
Vezi toate produsele din categoria Boxe PC
| Specificatii Tehnice | |
| Altele | Jack 3.5mm, AUX, USB-A |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Alb |
| Difuzoare | 2 |
| Dimensiune sateliti | 122 x 116 x 115 mm |
| Dimensiune subwoofer | 0 |
| Greutate | - g |
| Impedanta iesire | 0 Ω |
| Putere | 4.4 W |
| Subwoofer | Nu |
| Telecomanda | Nu |
| Tip boxa | Boxa PC |
| Tip produs | Boxe PC |
| Tip sistem | 2.0 |
Boxe PC Creative Pebble 2.0, 4.4W, 86dB, Jack 3.5mm, AUX, USB-A, Alb
Inspirat de grădina de roci zen japoneză, forma rotunjită și netedă a boxelor Creative Pebble face ca acest sistem de boxe 2.0 să se potrivească perfect decorului unei case și birouri moderne. Difuzoare pentru îmbunătățirea muzicii, înclinate la 45 de grade și alimentare convenabilă printr-un singur cablu USB.
Boxele Creative Pebble au difuzoare cu unghi de 45 de grade, special reglate, care direcționează sunetul direct către urechi, oferind cea mai bună experiență de ascultare.
Datorită radiatoarelor pasive încorporate și unei puteri nominale totale impresionante de 4,4W, boxele Creative Pebble de dimensiuni mici sunt capabile să producă un sunet echilibrat, cu tonuri profunde și detalii surprinzător de clare. Doar conectați sursa audio prin intrarea de 3,5 mm și bucurați-vă de un sunet excelent.
Măsurând doar 11.176 cm în lățime, fiecare dintre boxele Creative Pebble poate fi plasată lângă monitorul dumneavoastră fără a ocupa prea mult spațiu pe birou. Mai mult, Creative Pebble este alimentat de un singur cablu USB, fără a fi nevoie de un adaptor de alimentare.
Boxele Creative Pebble arată la fel de bine pe cât sună. Alegeți una dintre cele două culori disponibile, alb sau negru, pentru a asorta boxele stilului și biroului dumneavoastră.
Specificații tehnice |
|
| Brand | Creative |
| Model | Creative Pebble |
| Tip | Boxe |
| Configurație difuzoare | Sistem 2.0, Boxe computer |
| Tip conector | Intrare Aux, Alimentare USB, Adaptor PD |
| Lungime cablu | Line-in: cablu de 1,2 m cu mufă stereo de 3,5 mm, Între difuzoare: cablu turnat de 1,2 m, Cablu USB la computer (pentru audio și alimentare): 1,2 m |
| Configurație driver | 2 x 2″ difuzoare full-range |
| Răspuns în frecvență | 100–17.000 Hz |
| Raport semnal/zgomot (SNR) | 86 dB |
| Putere totală sistem | Până la 4.4 W RMS |
| Dimensiuni | Difuzor satelit stânga: 122 x 116 x 115 mm, Difuzor dreapta: 122 × 116 × 115 mm |
| Culoare | Alb |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Boxe PC Creative Pebble 2.0, 4.4W, 86dB, Jack 3.5mm, AUX, USB-A, Alb







