Boxe PC Creative Pebble 2.0 SE, 2x4.4W, AUX, USB-C, RGB, Negru Cod produs: CRE-159712
Vezi toate produsele din categoria Boxe PC
| Specificatii Tehnice | |
| Altele | USB-C |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Difuzoare | 2 |
| Dimensiune sateliti | 116 x 113 x 117 mm |
| Dimensiune subwoofer | 0 |
| Greutate | 0 kg |
| Impedanta iesire | 0 Ω |
| Putere | 8.8 W |
| Subwoofer | Nu |
| Telecomanda | Nu |
| Tip boxa | Boxa PC |
| Tip produs | Boxe PC |
| Tip sistem | 2.0 |
Boxe PC Creative Pebble 2.0 SE, 2x4.4W, AUX, USB-C, RGB, Negru
Creative Pebble SE
Alăturându-se legendarului familiei Pebble, Creative Pebble SE dă viață configurației tale cu o personalitate dinamică și iluminare RGB vibrantă, păstrând în același timp toate caracteristicile care au făcut din original o alegere de top pentru difuzoare de computer. Dispune de 7 moduri de iluminare RGB integrate, drivere înclinate la 45°, radiatoare pasive de bas și o putere de ieșire de până la 4.4W RMS. Acest sistem se mândrește cu simplitatea plug-and-play cu alimentare USB Type-C.
Pur și simplu conectează cablul USB-C într-un port disponibil pentru alimentare și conectează cablul AUX la dispozitivul tău audio pentru a începe să te bucuri de un sunet excepțional. Cu un proces de configurare simplu, te poți cufunda în muzica, jocurile sau filmele tale preferate în câteva momente, sărind peste orice instalare complicată.
Creează atmosfera dorită pentru divertismentul tău cu cele 7 moduri de iluminare integrate. Fie că preferi spectre dinamice de culori radiante sau o nuanță unică și liniștitoare, lasă lumina să creeze atmosfera perfectă în spațiul tău.
Creative Pebble SE oferă un sunet echilibrat cu amestecul perfect de adâncime și claritate prin radiatoarele pasive integrate și o putere de până la 4.4W RMS. Driverele noastre iconice înclinate la 45° sunt concepute cu precizie pentru a direcționa sunetul către tine, poziționându-te în locul ideal de ascultare pentru o maximă plăcere.
Specificații Tehnice |
|
|---|---|
| Configurație Difuzoare | Sistem 2.0 |
| Marcă | Creative |
| Conectivitate | Alimentare USB, Adaptor PD, AUX-in 3.5mm, Alimentare USB-C (min. 5V 1A) |
| Culoare | Negru |
| Răspuns în Frecvență | 80–20,000 Hz |
| Dimensiuni |
Difuzor Stâng: 116 x 113 x 117 mm (4.6 x 4.4 x 4.6 inci) Difuzor Drept: 116 x 113 x 117 mm (4.6 x 4.4 x 4.6 inci) |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Boxe PC Creative Pebble 2.0 SE, 2x4.4W, AUX, USB-C, RGB, Negru







