Boxe PC Edifier Pebble 2.0, 4.4W, 86dB, Jack 3.5mm, AUX, USB-A, Negru Cod produs: CRE-159720
Vezi toate produsele din categoria Boxe PC
| Specificatii Tehnice | |
| Altele | Jack 3.5mm, AUX, USB-A |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Difuzoare | 2 |
| Dimensiune sateliti | 122 x 116 x 115 mm |
| Dimensiune subwoofer | 0 |
| Greutate | - g |
| Impedanta iesire | 0 Ω |
| Putere | 4.4 W |
| Subwoofer | Nu |
| Telecomanda | Nu |
| Tip boxa | Boxa PC |
| Tip produs | Boxe PC |
| Tip sistem | 2.0 |
Boxe PC Edifier Pebble 2.0, 4.4W, 86dB, Jack 3.5mm, AUX, USB-A, Negru
Inspirat de grădina zen japoneză, forma rotundă și netedă a Creative Pebble face ca acest sistem de difuzoare 2.0 să se potrivească perfect cu decorul unui cămin și birou modern. Difuzoare care îmbunătățesc muzica, unghiuri de 45 de grade și alimentare convenabilă printr-un singur cablu USB.
Difuzoarele Creative Pebble au difuzoare de distanță special reglate, cu un unghi de 45 de grade, care direcționează sunetul direct către urechile tale, oferind cea mai bună experiență de ascultare.
Datorită radiatorilor pasivi încorporați și unei puteri totale nominalizate impresionante de 4.4W, difuzoarele compacte Creative Pebble sunt capabile să producă un sunet echilibrat cu tonuri profunde și detalii surprinzător de clare. Conectează sursa audio prin intrarea de 3.5 mm și bucură-te de un sunet excelent.
Măsurând doar 11.176 cm lățime, fiecare dintre difuzoarele Creative Pebble poate fi plasat lângă monitorul tău fără a ocupa prea mult spațiu pe birou. În plus, Creative Pebble este alimentat printr-un singur cablu USB fără a necesita un adaptor de alimentare.
Difuzoarele Creative Pebble arată la fel de bine cum sună. Alege una dintre cele două culori disponibile, alb sau negru, pentru a se potrivi cu stilul și biroul tău.
Specificații tehnice |
|
| Marcă | Creative |
| Model | Creative Pebble |
| Tip | Difuzoare |
| Configurație difuzoare | Sistem 2.0, Difuzoare pentru computer |
| Tip conector | Intrare Aux, Alimentare USB, Adaptor PD |
| Lungime cablu | Line-in: cablu de 1.2 m terminat cu conector stereo de 3.5 mm, Între difuzoare: cablu turnat de 1.2 m, Cablu USB către computer (pentru audio și alimentare): 1.2 m |
| Configurație driver | 2 x 2″ Difuzoare cu gamă completă |
| Răspuns în frecvență | 100–17,000 Hz |
| Raport semnal-zgomot (SNR) | 86 dB |
| Putere totală a sistemului | Până la 4.4 W RMS |
| Dimensiuni | Difuzor satelit stânga: 122 x 116 x 115 mm, Difuzor dreapta: 122 × 116 × 115 mm |
| Culoare | Negru |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Boxe PC Edifier Pebble 2.0, 4.4W, 86dB, Jack 3.5mm, AUX, USB-A, Negru







