Boxe PC Creative Pebble V3 2.0, Bluetooth 5.0, AUX, USB-C, Alb Cod produs: CRE-159722
Vezi toate produsele din categoria Boxe PC
| Specificatii Tehnice | |
| Altele | Bluetooth 5.0, AUX, USB-C |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Alb |
| Difuzoare | 2 |
| Dimensiune sateliti | 123 x 120 x 118 mm |
| Dimensiune subwoofer | 0 |
| Greutate | - g |
| Impedanta iesire | 0 Ω |
| Putere | - |
| Subwoofer | Nu |
| Telecomanda | Nu |
| Tip boxa | Boxa PC |
| Tip produs | Boxe PC |
| Tip sistem | 2.0 |
Boxe PC Creative Pebble V3 2.0, Bluetooth 5.0, AUX, USB-C, Alb
Creative Pebble V3
Bazându-se pe punctele forte ale popularei serii Pebble, cele mai recente boxe Creative Pebble V3 sunt acum mai puternice, mai clare și mai performante ca niciodată. Cu un singur cablu USB-C pentru audio și alimentare, bucurați-vă de sunet amplificat prin portul USB al boxelor Creative Pebble V3, oferind o intensitate a sunetului dublă și o acustică îmbunătățită. În plus, boxele dual-channel suportă și streaming wireless prin Bluetooth® 5.0.
Boxele sunt îmbunătățite față de predecesoarele lor, oferind o calitate a sunetului semnificativ mai bună prin portul USB, cu putere mai mare și fără distorsiuni. Modelul Pebble V3 dispune de drivere full-range de 2.25" mai mari, care oferă un sunet cu 50% mai puternic, cu o acustică mai bogată și o intensitate audio dublă.
Dacă dialogurile sunt acoperite de sunetele ambientale, urmărirea poveștii din seria preferată poate fi frustrantă. Creative Pebble V3 este echipat cu tehnologia de procesare audio Clear Dialog care extrage vocile pentru un dialog bogat și clar, permițându-vă să auziți fiecare cuvânt fără a mări volumul sau a sacrifica sunetele ambientale.
Transmiteți melodiile preferate fără fir de pe telefoane* prin cea mai recentă tehnologie Bluetooth 5.0. Fie că sunteți la birou sau vă relaxați pe canapea, pur și simplu apăsați butonul Bluetooth de lângă butonul de volum și țineți-l apăsat pentru a activa împerecherea. Apoi, selectați Creative Pebble V3 pe dispozitivul dumneavoastră pentru a începe să ascultați fără fir.
Boxele Creative Pebble V3 dispun de drivere ridicate, înclinate la 45°, cu un design special curbat, direcționând sunetul direct către utilizator, favorizând experiențe imersive și permițându-vă să vă scufundați pe deplin în sunet.
Specificații Tehnice |
|
|---|---|
| Configurația Boxelor | Sistem 2.0, Boxe pentru calculator |
| Brand | Creative |
| Conectivitate | Intrare USB, Bluetooth®, Intrare AUX, Alimentare USB, Adaptor PD |
| Configurația Driverelor | Drivere full-range de 2.25” cu radiatoare pasive x 2 |
| Răspuns în Frecvență | 100–17.000 Hz |
| Versiune Bluetooth® | 5.0 |
| Tehnologie | Clear Dialog și Surround |
| Lungime Cablu |
Boxă dreaptă la boxă stângă: 1.35 m USB-C la computer: 1.2 m |
| Dimensiuni |
Boxă stângă: 123 x 120 x 118 mm Boxă dreaptă: 123 x 120 x 118 mm |
| Culoare | Alb |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Boxe PC Creative Pebble V3 2.0, Bluetooth 5.0, AUX, USB-C, Alb







