Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Cablu de alimentare Vention CEYBG, USB la DC, 4V, 3A, 1.5m, Negru Cod produs: VEN-148309
Vezi toate produsele din categoria Universale
| Specificatii Tehnice | |
| Amperaj | 3 A |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectori |
DC USB |
| Culori disponibile | Negru |
| Lungime | 1.5 m |
| Putere | - |
| Tip conector 1 | DC |
| Tip conector 2 | USB |
| Tip produs | Cablu alimentare |
| Viteza de transfer | 0 |
Cablu de alimentare Vention CEYBG, USB la DC, 4V, 3A, 1.5m, Negru
Cablu de alimentare de la USB la DC 5,5 mm de 1,5 m Vention CEYBG negru
Descoperiți cablul Vention CEYBG - combinația perfectă de funcționalitate și estetică. Fabricat din cupru de înaltă calitate, cu dimensiunea AWG 28, garantează o transmisie fiabilă și rapidă a energiei electrice cu o tensiune de 5 V și un curent de 3 A. Conectorii USB A - DC 5,5 mm, acoperiți cu nichel, asigură o conectivitate excelentă, în timp ce învelișul durabil din policlorură de vinil (PVC) de culoare neagră elegantă, protejează cablul de deteriorări. Datorită tehnologiei plug-and-play, cablul este gata de utilizare imediat ce este scos din cutie. Alegeți calitatea și fiabilitatea cu Vention.
| Producător | Vention |
|---|---|
| Model | CEYBG |
| Lungime cablu | 1,5 m |
| Tensiune de intrare: | 5 V |
| Curent de intrare: | 3 A |
| Culoarea produsului | Negru |
| Conectori | USB A - DC 5,5 mm |
| Acoperire contact conector | Nichel |
| Material capac | Clorură de polivinil (PVC) |
| Material cablu | Cupru |
| Dimensiunea firului | AWG 28 |
| Plug and Play | Da |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Cablu de alimentare Vention CEYBG, USB la DC, 4V, 3A, 1.5m, Negru







