Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Cablu de date Vention CTLLH 4in1 USB la 2xUSB-C/USB/Micro-USB, 100W, 1m, Negru Cod produs: VEN-145555
Vezi toate produsele din categoria Micro-USB
| Specificatii Tehnice | |
| Amperaj | 0 A |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectori |
Micro USB USB USB-C |
| Culori disponibile | Negru |
| Lungime | 1 m |
| Putere | 100 W |
| Tip conector 1 | USB |
| Tip conector 2 |
Lightning Micro USB USB-C |
| Tip produs | Cablu date |
| Viteza de transfer | 0 |
Cablu de date Vention CTLLH 4in1 USB la 2xUSB-C/USB/Micro-USB, 100W, 1m, Negru
Cablu Vention CTLLH 1m 4 în 1 USB 2.0 4 în 1
Vention CTLLH este un cablu USB care are 3 conectori diferiți - 2 conectori USB-C, unul USB-A și unul micro-USB. Gata cu căratul mai multor cabluri și cu pierderea adaptoarelor! Cu CTLLH aveți la dvs. cei mai necesari conectori. Adaptoarele USB-A și micro-USB sunt atașate la ambele vârfuri ale cablului, astfel încât nu le veți pierde niciodată și nu va trebui să vă uitați peste tot. Părțile cablului sunt fabricate din aliaj de aluminiu anticoroziv, iar pe toată lungimea se vede o împletitură de bumbac pentru a întări construcția. Capetele cablului au fost învelite pentru a preveni ruperea. De asemenea, este suportată încărcarea rapidă la 100W.
Setul include
- Cablu
| Producător | Vention |
|---|---|
| Model | CTLLH |
| Culoare | Negru |
| Transfer de date | 480Mbps |
| Lungime | 1m |
| Interfață | USB-C, USB-A, micro USB |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Cablu de date Vention CTLLH 4in1 USB la 2xUSB-C/USB/Micro-USB, 100W, 1m, Negru







