Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Cablu din otel pentru incarcare si transfer de date Verbatim, 2x USB-C, 3A, 10 Gbps, 0.3m, Silver Cod produs: VER-160552
Vezi toate produsele din categoria USB Type-C
| Specificatii Tehnice | |
| Amperaj | 3 A |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectori | USB-C |
| Culori disponibile | Argintiu |
| Lungime | 0.3 m |
| Putere | 0 W |
| Tip conector 1 | USB-C |
| Tip conector 2 | USB-C |
| Tip produs | Cablu date |
| Viteza de transfer | 10 Gbps |
Cablu din otel pentru incarcare si transfer de date Verbatim, 2x USB-C, 3A, 10 Gbps, 0.3m, Silver
Cablu de oțel USB-C/USB-C Verbatim 3A
Partajați ecrane de calitate 4K
Cablurile de sincronizare și încărcare Verbatim combină funcțiile de încărcare a dispozitivului și transfer de date.
Cablu flexibil din oțel inoxidabil, rezistent la uzură și deteriorare, ușor de depozitat.
Detalii despre produs
• Compatibil cu smartphone-uri și tablete cu porturi USB-C
• Suportă standardul USB 3.1 GEN 2 cu viteze de până la 10 Gb/s*
• Încărcare rapidă (3A) a dispozitivului
• Durabilitate ridicată și flexibilitate totală a cablului din oțel inoxidabil
• Cleme de protecție din PVC pentru punctul de conexiune
• Carcasă premium din aluminiu pentru conector
• Sincronizare și încărcare: capacitatea de a încărca dispozitivul și de a transfera date
Specificații tehnice |
|
| Marca | Verbatim |
| Lungimea cablului | 30 cm |
| Peso | 48.8 g |
| Conținutul pachetului | • 1x cablu USB-C la USB-C |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Cablu din otel pentru incarcare si transfer de date Verbatim, 2x USB-C, 3A, 10 Gbps, 0.3m, Silver







