Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Cablu pentru incarcare si transfer date Aukey CB-SCC142, USB-C/USB-C, 140W, E-Marker, 1.8m, Negru Cod produs: AUK-142989
Vezi toate produsele din categoria USB Type-C
| Specificatii Tehnice | |
| Amperaj | 5 A |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectori | USB-C |
| Culori disponibile | Negru |
| Lungime | 1.8 m |
| Putere | 140 W |
| Tip conector 1 | USB-C |
| Tip conector 2 | USB-C |
| Tip produs |
Cablu date Cablu incarcare laptop |
| Viteza de transfer | 480 Mbps |
Cablu pentru incarcare si transfer date Aukey CB-SCC142, USB-C/USB-C, 140W, E-Marker, 1.8m, Negru
Aukey CB-SCC142 cablu USB-C la USB-C, 140W, 1.8m (negru).
Cablul Aukey CB-SCC142 vă permite să vă încărcați dispozitivele și să transferați fișiere. Datorită designului său bine gândit, acesta este rezistent la uzură, astfel încât puteți fi sigur că vă va servi pentru o perioadă lungă de timp. CB-SCC142 are, de asemenea, o compatibilitate largă, astfel încât va funcționa bine cu o varietate de dispozitive echipate cu o interfață USB-C.
Putere și viteză de neegalat
Echipat cu un cip E-marker, cablul Aukey CB-SCC142 suportă încărcare rapidă cu până la 140 W PD. În plus, viteza de transfer de date de 480 Mbps permite transferuri rapide de fișiere între dispozitive, ceea ce este esențial pentru utilizarea zilnică.
Durabilitate
Fabricat din silicon prietenos cu pielea, cablul este rezistent la tragere și încurcare, garantând confortul. Finisajul siliconic asigură în continuare rezistență la uzură, ceea ce se traduce printr-o utilizare de lungă durată, fără a vă face griji cu privire la deteriorări.
| Producător | Aukey |
|---|---|
| Model | CB-SCC142 |
| Culoare | negru |
| Lungime | 1.8 m |
| Putere | 140 W |
| Interfață | USB-C la USB-C |
| Viteză de transfer | 480 Mbps |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Cablu pentru incarcare si transfer date Aukey CB-SCC142, USB-C/USB-C, 140W, E-Marker, 1.8m, Negru







