Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Cablu pentru incarcare si transfer de date 3 in 1 Foneng X51, USB - Micro-USB/Lightning/USB-C, 18W, 3A, 1m, Negru Cod produs: FON-143019
Vezi toate produsele din categoria Micro-USB
| Specificatii Tehnice | |
| Amperaj | 3 A |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectori |
Lightning Micro USB USB USB-C |
| Culori disponibile | Negru |
| Lungime | 1 m |
| Putere | 18 W |
| Tip conector 1 | USB |
| Tip conector 2 |
Lightning Micro USB USB-C |
| Tip produs | Cablu date |
| Viteza de transfer | 480 Mbps |
Cablu pentru incarcare si transfer de date 3 in 1 Foneng X51, USB - Micro-USB/Lightning/USB-C, 18W, 3A, 1m, Negru
Cablu USB Foneng X51 3in1 (negru)
Uitați de necesitatea de a cumpăra mai multe cabluri. X51 de la Foneng oferă conectori USB la USB-C, micro USB și Lightning, ceea ce îl face foarte compatibil și va reînnoi puterea dispozitivelor dvs. în cel mai scurt timp. Acesta funcționează la 3 A și suportă protocoalele de încărcare rapidă QC3.0 și PD. Cablul este fabricat din materiale de înaltă calitate - deci este robust și rezistent la deteriorări. Lungimea cablului este de 1 m.
| Producător | Foneng |
|---|---|
| Model | X51 |
| Conectori | USB la USB-C, micro USB, Lightning |
| Putere | 18 W |
| Curent | 3 A |
| Lungime | 1 m |
| Culoare | negru |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Cablu pentru incarcare si transfer de date 3 in 1 Foneng X51, USB - Micro-USB/Lightning/USB-C, 18W, 3A, 1m, Negru







