Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Cablu pentru incarcare si transfer de date 4Smarts USB4 Enterprise Storage, USB-C la USB-C, USB4 Gen 3, 240W, 12A, 40Gb/s, 6cm, Gri Cod produs: 4SM-159692
Vezi toate produsele din categoria USB Type-C
| Specificatii Tehnice | |
| Amperaj | 12 A |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectori | USB-C |
| Culori disponibile | Gri |
| Lungime | 6 cm |
| Putere | 240 W |
| Tip conector 1 | USB-C |
| Tip conector 2 | USB-C |
| Tip produs | Cablu date |
| Viteza de transfer | 40 Gbps |
Cablu pentru incarcare si transfer de date 4Smarts USB4 Enterprise Storage, USB-C la USB-C, USB4 Gen 3, 240W, 12A, 40Gb/s, 6cm, Gri
Cablul USB4 Enterprise Storage cu o lungime de 6 cm, de culoare grafit, este un accesoriu excepțional de compact și eficient, conceput pentru utilizatorii profesioniști. Datorită suportului USB4, acesta asigură un transfer de date ultra-rapid, la viteze de până la 40 Gb/s, permițând copierea fulgerătoare a fișierelor mari și gestionarea celor mai solicitante dispozitive de stocare.
Tehnologia Power Delivery aplicată, cu până la 240 W, permite încărcarea sigură și rapidă chiar și a laptopurilor și stațiilor de lucru, asigurând fiabilitate în munca mobilă și de birou.
Construcția solidă a cablului cu finisaj grafit nu doar arată elegant, ci și sporește durabilitatea și rezistența la utilizare intensivă. Formatul ultra-compact de 6 cm îl face o soluție ideală ca și cablu pentru SSD-uri portabile, hub-uri și stații de andocare, asigurând organizarea biroului și comoditate în timpul călătoriilor. Este un accesoriu indispensabil pentru cei care caută performanță maximă, fiabilitate și formă minimalistă.
Date tehnice |
|
| Model | Cablu 4Smarts USB4 Enterprise Storage |
| Lungime | 6 cm |
| Culoare | Grafit |
| Conectori | USB-C ↔ USB-C |
| Standard | USB4 Gen 3x2 |
| Debit de date | până la 40 Gb/s |
| Putere de încărcare | Power Delivery până la 240 W (20 V / 12 A) |
| Compatibilitate | SSD-uri, laptopuri, tablete, smartphone-uri și dispozitive USB-C |
| Material | Înveliș ranforsat, miez ecranat, conectori metalici |
| Funcții suplimentare | Design ultra-compact, durabilitate ridicată, ideal pentru dispozitive de stocare și stații de andocare |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Cablu pentru incarcare si transfer de date 4Smarts USB4 Enterprise Storage, USB-C la USB-C, USB4 Gen 3, 240W, 12A, 40Gb/s, 6cm, Gri







