Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Cablu pentru incarcare si transfer de date Aukey CB-NCL2 , USB Type-C/Lightning, 3A, 1.8m, Alb Cod produs: AUK-143011
Vezi toate produsele din categoria Lightning
| Specificatii Tehnice | |
| Amperaj | 3 A |
| Brand compatibil |
Apple |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectori |
Lightning USB-C |
| Culori disponibile | Alb |
| Lungime | 1.8 m |
| Putere | - |
| Tip conector 1 | USB-C |
| Tip conector 2 | Lightning |
| Tip produs | Cablu date |
| Viteza de transfer | 480 Mbps |
Cablu pentru incarcare si transfer de date Aukey CB-NCL2 , USB Type-C/Lightning, 3A, 1.8m, Alb
Aukey CB-NCL2 Cablu USB-C către Lightning 1,8 m (alb)
Cablul Aukey CB-NCL2 USB-C la Lightning este un instrument indispensabil pentru încărcarea rapidă a dispozitivelor Apple. Cu suport pentru protocolul Power Delivery, încărcarea dispozitivelor alese va dura și mai puțin timp. Certificarea MFi (Made for iPhone/iPad) înseamnă că este complet compatibil cu dispozitivele Apple. Vitezele de transfer de date de până la 480 Mbps permit partajarea rapidă și eficientă a fișierelor și sincronizarea datelor. Au fost utilizate materiale de înaltă calitate pentru a-l face extrem de robust și rezistent - nu va fi intimidat de tragerea sau îndoirea repetată.
| Producător | Aukey |
|---|---|
| Model | CB-NCL2 |
| Lungime | 1,8 m |
| Interfață | USB-C la Lightning |
| Viteza de transfer a datelor | Până la 480 Mbps |
| Certificare MFi | Da |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Cablu pentru incarcare si transfer de date Aukey CB-NCL2 , USB Type-C/Lightning, 3A, 1.8m, Alb







