Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Cablu pentru incarcare si transfer de date Foneng X101, USB/Lightning, 2.4A, 1.2m, Alb Cod produs: FON-145912
Vezi toate produsele din categoria Lightning
| Specificatii Tehnice | |
| Amperaj | 2.4 A |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectori |
Lightning USB |
| Culori disponibile | Alb |
| Lungime | 1.2 m |
| Putere | - |
| Tip conector 1 | USB |
| Tip conector 2 | Lightning |
| Tip produs | Cablu date |
| Viteza de transfer | - |
Cablu pentru incarcare si transfer de date Foneng X101, USB/Lightning, 2.4A, 1.2m, Alb
Foneng X101 USB-A la cablu Lightning 2.4A, 1.2m (alb)
Cablul Foneng X101 de 1,2 m lungime nu este doar rapid și fiabil pentru încărcare, ci și confortabil de utilizat în orice situație. Datorită luminii încorporate la conector, utilizarea cablului devine mult mai ușoară chiar și în condiții dificile de iluminare. În plus, puteți regla culoarea luminii după preferințe, ceea ce nu este doar practic, ci aduce și efecte fenomenale. Mizați pe profesionalism, fiabilitate și eficiență cu cablul Foneng.
Durabilitate, siguranță și încărcare rapidă
Cablul oferă o restaurare rapidă a energiei cu suport pentru 60W USB-C la USB-C și PD30W USB-C la Lightning. Transferul de date la 480 Mbps face din acest cablu o alegere ideală pentru birou, acasă și mașină, însoțindu-vă în mod fiabil în orice situație. Cablul este fabricat din material TPE de înaltă calitate, care este ecologic și garantează o durată lungă de viață a produsului. Echipat cu un cip inteligent IC, acesta vă protejează eficient dispozitivele de supraîncălzire, scurtcircuit sau scurtcircuit. 162 de miezuri de cupru asigură o încărcare precisă și eficientă, garantând stabilitatea și siguranța în orice situație.
| Producător | Foneng |
|---|---|
| Model | X101 |
| Culoare | alb |
| Lungime cablu | 1.2m |
| Curent | 2.4A |
| Putere de încărcare | 60W, PD30W |
| Interfață | USB-C la USB-C, USB-A la Lightning |
| Material de construcție | TPE |
| Viteza de transfer a datelor | 480 Mbps |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Cablu pentru incarcare si transfer de date Foneng X101, USB/Lightning, 2.4A, 1.2m, Alb







