Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Cablu pentru incarcare si transfer de date Foneng X70, USB la Micro-USB, 3A, 1 m, Negru Cod produs: FON-149241
Vezi toate produsele din categoria Micro-USB
| Specificatii Tehnice | |
| Amperaj | 3 A |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectori |
Micro USB USB |
| Culori disponibile | Negru |
| Lungime | 1 m |
| Putere | 0 W |
| Tip conector 1 | USB |
| Tip conector 2 | Micro USB |
| Tip produs | Cablu date |
| Viteza de transfer | 0 |
Cablu pentru incarcare si transfer de date Foneng X70, USB la Micro-USB, 3A, 1 m, Negru
Cablu microUSB Foneng X70
Asigurați-vă confortul maxim în timpul jocului captivant. Cablul Foneng X70 are capete special curbate la un unghi de 90°, astfel încât cablul nu vă va încurca în timp ce utilizați telefonul. Suportă încărcare rapidă la 3 A, iar materialele de calitate superioară au fost utilizate pentru a face cablul să dureze mult timp.
Cu gândul la gameri
Jucați des jocuri pe telefon? X70 se va ridica cu siguranță la înălțimea așteptărilor tale! Conectorul microUSB curbat la 90 de grade vă permite să utilizați smartphone-ul confortabil în timpul încărcării. Nu mai trebuie să întrerupeți jocurile intense! În plus, cablul oferă o încărcare de 3 A - astfel încât puteți fi sigur că încărcarea nu va dura prea mult.
Sigur și robust
Designul atent gândit, combinat cu materialele de înaltă calitate, vă va permite să vă bucurați de funcționalitatea cablului pentru o lungă perioadă de timp. Panglica din nailon protejează eficient cablul de deteriorări și previne, de asemenea, încurcarea. X70 este, de asemenea, echipat cu un cip inteligent, care este responsabil pentru siguranța în timpul încărcării.
| Producător | Foneng |
|---|---|
| Model | X70 |
| Culoare | Negru |
| Intensitate | 3 A |
| Material | TPE + nailon + aliaj de aluminiu |
| Lungime | 1 m |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Cablu pentru incarcare si transfer de date Foneng X70, USB la Micro-USB, 3A, 1 m, Negru







