Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Cablu pentru incarcare si transfer de date Foneng X77, USB-A la Lightning, 2.1A, 1m, Alb Cod produs: FON-165082
Vezi toate produsele din categoria Lightning
| Specificatii Tehnice | |
| Amperaj | 2.1 A |
| Brand compatibil |
Apple |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectori |
Lightning USB |
| Culori disponibile | Alb |
| Lungime | 1 m |
| Putere | - |
| Tip conector 1 | USB |
| Tip conector 2 | Lightning |
| Tip produs | Cablu date |
| Viteza de transfer | - |
Cablu pentru incarcare si transfer de date Foneng X77, USB-A la Lightning, 2.1A, 1m, Alb
Cablul Foneng X77 vă va permite să vă încărcați iPhone-ul în doar câteva momente. X77 este capabil să încarce la 2.1A. Îl puteți folosi și pentru a transfera fișiere în mod liber. Cablul este fabricat din plastic robust, care se caracterizează printr-o rezistență ridicată la uzură. Capătul său este întărit suplimentar, făcându-l rezistent la îndoiri sau trageri repetate.
| Producător | Foneng |
|---|---|
| Model | X77 |
| Culoare | Alb |
| Curent de ieșire | 5V / 2.1A |
| Lungime | 1 m |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Cablu pentru incarcare si transfer de date Foneng X77, USB-A la Lightning, 2.1A, 1m, Alb








