Cablu pentru incarcare si transfer de date Foneng X82, USB/Lightning, 3A, 1m, Negru Cod produs: FON-145913
Vezi toate produsele din categoria Lightning
| Specificatii Tehnice | |
| Amperaj | 3 A |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectori |
Lightning USB |
| Culori disponibile | Negru |
| Lungime | 1 m |
| Putere | - |
| Tip conector 1 | USB |
| Tip conector 2 | Lightning |
| Tip produs | Cablu date |
| Viteza de transfer | - |
Cablu pentru incarcare si transfer de date Foneng X82, USB/Lightning, 3A, 1m, Negru
Foneng X82 Cablu USB-A către Lightning 3A, 1 m (negru)
Reînnoiți rapid și convenabil alimentarea dispozitivului dvs. cu cablul Foneng X82. Produsul utilizează un amperaj de 3A, astfel încât nu trebuie să așteptați prea mult până când smartphone-ul dvs. este gata să continue să lucreze. Acesta dispune de conectori USB-A și Lightning și are o lungime de 1m. Finisajul din nailon, pe de altă parte, îi oferă lui X82 rezistență la uzură, iar conectorul întărit previne ruperea.
| Producător | Foneng |
|---|---|
| Model | X82 |
| Culoare | negru |
| Lungime | 1 m |
| Curent | 3 A |
| Interfață | USB-A la Lightning |
| Greutate | 37,1 ± 0,5 g |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Cablu pentru incarcare si transfer de date Foneng X82, USB/Lightning, 3A, 1m, Negru






