Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Cablu pentru incarcare si transfer de date Jelly, USB/Lightning, 2.4A, 1.2m, Negru Cod produs: BAS-145914
Vezi toate produsele din categoria Lightning
| Specificatii Tehnice | |
| Amperaj | 2.4 A |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectori |
Lightning USB |
| Culori disponibile | Negru |
| Lungime | 1.2 m |
| Putere | - |
| Tip conector 1 | USB |
| Tip conector 2 | Lightning |
| Tip produs | Cablu date |
| Viteza de transfer | 480 Mbps |
Cablu pentru incarcare si transfer de date Jelly, USB/Lightning, 2.4A, 1.2m, Negru
Cablu de silicon pentru încărcare rapidă din seria Jelly
Cablul de silicon de la Baseus este un accesoriu util, cu un design neobișnuit, care va atrage mai mult de o persoană. Suprafața cablului combină durabilitatea și plăcerea tactilă. Schema modernă de culori pastelate Morandi place ochiului, iar viteza de încărcare rapidă de 2,4A va satisface nevoile chiar și ale celui mai exigent utilizator.
Carcasă din silicon
Cablul este protejat de silicon durabil, ceea ce îl face mult mai sigur de utilizat decât un cablu normal din cauciuc. Accesoriul este certificat SGS, nu se va încurca sau rupe și este rezistent la pete. Oricine a deținut un cablu de cauciuc va observa imediat o diferență uriașă.
Transfer de date
Gadgetul vă permite să încărcați în mod expres telefonul Apple la 2,4 A și să transferați 480 Mbps de date. Transferați-vă fișierele cât ai clipi din ochi!
| Producător | Baseus |
|---|---|
| Model | CAGD000001 |
| Conector | USB la Lightning |
| Curent de ieșire | 2.4A |
| Transfer de date | 480Mbps |
| Culoare | Negru |
| Lungime | 1,2 m |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Cablu pentru incarcare si transfer de date Jelly, USB/Lightning, 2.4A, 1.2m, Negru






