Cablu pentru incarcare si transfer de date Joyroom S-M41, USB/Micro USB, 3A, 2m, Negru Cod produs: JOY-145545
Vezi toate produsele din categoria Micro-USB
| Specificatii Tehnice | |
| Amperaj | 3 A |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectori |
USB Micro USB |
| Culori disponibile | Negru |
| Lungime | 2 m |
| Putere | - |
| Tip conector 1 | USB |
| Tip conector 2 | Micro USB |
| Tip produs | Cablu date |
| Viteza de transfer | - |
Cablu pentru incarcare si transfer de date Joyroom S-M41, USB/Micro USB, 3A, 2m, Negru
Joyroom S-M411 Cablu de încărcare rapidă USB/micro USB 3A 2m (negru)
Reînnoiți puterea smartphone-ului dvs. cu 3A cu ajutorul cablului USB/micro USB de la Joyroom. Lungimea cablului S-M411 este de 2 m, astfel încât vă puteți folosi liber dispozitivul, chiar și atunci când este conectat pentru încărcare. Produsul permite, de asemenea, transmiterea de date. De remarcat, de asemenea, indicatorul luminos, care vă va ajuta să vă urmăriți telefonul pe timp de noapte. Cablul este fabricat din materiale de înaltă calitate, durabile, cum ar fi aliajul de zinc și nailon, astfel încât este robust și vă va servi pentru o perioadă lungă de timp.
| Producător | Joyroom |
|---|---|
| Model | S-M411 |
| Conectori | USB/micro USB |
| Amperaj | 3 A |
| Lungime | 2 m |
| Material | aliaj de zinc + nailon |
| Culoare | negru |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Vizualizate recent
Cablu pentru incarcare si transfer de date Joyroom S-M41, USB/Micro USB, 3A, 2m, Negru







