Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Cablu pentru incarcare si transfer de date Uniq Flex, USB-C la Lightning, 18W, 3A, 30cm, Negru Cod produs: UNI-155919
Vezi toate produsele din categoria Lightning
| Specificatii Tehnice | |
| Amperaj | 3 A |
| Brand compatibil |
Apple |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectori |
Lightning USB-C |
| Culori disponibile | Negru |
| Lungime | 30 cm |
| Putere | 18 W |
| Tip conector 1 | USB-C |
| Tip conector 2 | Lightning |
| Tip produs | Cablu date |
| Viteza de transfer | 0 |
Cablu pentru incarcare si transfer de date Uniq Flex, USB-C la Lightning, 18W, 3A, 30cm, Negru
Cablu Uniq Flex din nailon USB-C/ lightning 18W cu certificat MFI, singurul și unicul cablu de încărcare.
Fabricat din material extrem de durabil Military Grade Xtreme360™ Strain Relief oferă o flexibilitate incredibilă.
Cablul Flex este echipat cu un conector USB-C Power Delivery de 18W, permițându-vă să vă încărcați iPhone-ul la cea mai rapidă viteză disponibilă - până la 60% în 30 de minute. Este certificat Apple MFI, ceea ce înseamnă că este complet sigur pentru smartphone-ul dumneavoastră, asigurând că dispozitivele Apple sunt încărcate în siguranță la viteza maximă posibilă.
- Cablu ranforsat 3A USB-C la lightning cu Xtreme360™,
- Suportă încărcare rapidă de 18W USB-C PD până la 60% în 30 de minute,
- Testat pentru durabilitate 50000X,
- Durabilitate crescută a cablului Military Grade Absotech™,
- Tehnologie Xtereme360™ SR Design 360°, capete indestructibile,
- Cablu extern mai gros cu un diametru de 5 mm,
- Spirală împletită pentru a preveni desfacerea
- Lungime: 30cm.
| Colecție | Flex |
| Tip | Cablu |
| Conector | USB-C/ lightning |
| Lungime | 30cm |
| Culoare | Gri |
| Compatibilitate | Dispozitive Apple cu conector lightning |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Vizualizate recent
Cablu pentru incarcare si transfer de date Uniq Flex, USB-C la Lightning, 18W, 3A, 30cm, Negru







