Cablu pentru incarcare si transfer de date USAMS HX Series, USB-C la USB-C, 100W, 480 Mbps, 1.2m, Negru Cod produs: USA-161736
Vezi toate produsele din categoria USB Type-C
| Specificatii Tehnice | |
| Amperaj | 0 A |
| Brand compatibil |
Apple |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectori | USB-C |
| Culori disponibile | Negru |
| Lungime | 1.2 m |
| Putere | 100 W |
| Tip conector 1 | USB-C |
| Tip conector 2 | USB-C |
| Tip produs | Cablu date |
| Viteza de transfer | 480 Mbps |
Cablu pentru incarcare si transfer de date USAMS HX Series, USB-C la USB-C, 100W, 480 Mbps, 1.2m, Negru
Cablu de date cu Încărcare Rapidă din aliaj de zinc 100W cu Display Digital, Type-C la Type-C - Seria HX Afișaj digital în timp real al puterii. Design orizontal al afișajului digital. Material: aliaj de zinc, design simplu. Chip E-marker, compatibilitate largă. Test de 5000 de cicluri de îndoire, test de 10000 de cicluri de conectare și deconectare.
Fabricat din materiale durabile
Date Tehnice |
|
| Marcă | USAMS |
| Material | Zinc, Aluminiu + TPE + fir împletit |
| Culoare | Negru |
| Transmitere date | 480 Mbps |
| Lungime cablu | 1.2m |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Cablu pentru incarcare si transfer de date USAMS HX Series, USB-C la USB-C, 100W, 480 Mbps, 1.2m, Negru







