Casti audio bluetooth Guess GUBH70EPOSMW, Peony Script Round Shape, ENC, Bluetooth 5.3, 300 mAh, IPX4, Roz Cod produs: GUE-146468
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Single Point |
| Culori disponibile | Roz |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 32 h |
| Timp de incarcare | 2 h |
| Tip produs | Over the ear |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
Casti audio bluetooth Guess GUBH70EPOSMW, Peony Script Round Shape, ENC, Bluetooth 5.3, 300 mAh, IPX4, Roz


Guess căștile Peony Script Round Shape
Bluetooth ENC
Căștile Peony Script Round Shape de tip on-ear oferă un sunet excelent, un design elegant și funcționalitate care va satisface așteptările dumneavoastră.

Apariție unică și calitate excepțională
Culoarea maro conferă căștilor un aspect elegant și minimalist, iar emblemele caracteristice ale brandului Guess adaugă un accent exclusiv.
Logo-ul brandului Guess adaugă un accent luxos și confirmă autenticitatea și cea mai înaltă calitate a produsului.
Un must-have pentru cei care apreciază eleganța și prestigiul!
Caracteristici inovatoare
Tehnologia Asistent Vocal permite utilizatorilor să folosească asistenți vocali cu ușurință și rapiditate. Apeluri Hands-Free oferă apeluri telefonice convenabile fără a fi nevoie să ajungeți la telefon.


Performanță și funcționalitate
Căștile sunt echipate cu cea mai recentă versiune de Bluetooth 5.3, care asigură o conexiune stabilă și asociere rapidă cu dispozitivele.
Datorită clasei de rezistență la apă IPX4, căștile sunt rezistente la transpirație și stropi, permițându-le să fie utilizate în timpul activităților în aer liber.

Căștile au fost fabricate sub licența brandului Guess.
Date Tehnice | |
| Tip | Căști on-ear |
| versiunea Bluetooth | 5.3 |
| bateria căștilor | 3.7V / 300mAh |
| distanța de comunicare Bluetooth | până la 10 m |
| timpul de încărcare a căștilor | 2 ore |
| Timp de funcționare | până la 32 de ore |
| portul de încărcare a căștilor | USB-C |
| clasa de protecție IPX | IPX4 |
| Funcții | Redare Muzică / Apeluri |
| Impedanță | 32ohm ± 16% |
| microfon încorporat | Da |
| interval de frecvență | 20Hz-20kHz |
| Culoare | Maro |
| Setul include | Căști, Manual |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti audio bluetooth Guess GUBH70EPOSMW, Peony Script Round Shape, ENC, Bluetooth 5.3, 300 mAh, IPX4, Roz







